Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 2 viszonzatlan szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 viszonzatlan szerelmi csalódásomba majd belehaltam pár éve. Ehhez képest egy hete lett vége egy 2,5 éves kapcsolatomnak és igazából nem vagyok különösebben kiakadva, pedig jó kapcsolat volt. Ez miért van? Más is volt már így? 24L

Figyelt kérdés
2016. szept. 14. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Egyébként nem mindig úgy reagálunk le vmit, mint ahogy "gondoljuk", "elvárható" magunkról. Saját magamat sikerült nekem is meglepnem már számtalanszor. Pánikba estem bagatell helyzetekben és nyugodt fegyelmezett tudtam maradni kritikus pillanatokban.
2016. szept. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert már kinőttél a tinikorból.
2016. szept. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Azért, mert akármilyen jó is volt, nem voltál szerelmes a párodba, így persze hogy nem olyan rossz érzés.
2016. szept. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Edzodsz.Ez teljesen normalis.
2016. szept. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Mert már nem szeretted...Kihült a kapcsolat stb, viszont ha te nagyon szerelmes voltál és nem viszonozták, akkor az érthető, hogy jobban fáj. Számomnra legalábbis.


Nekem 4 éves kapcsolatomnak mikor vége lett, én megkkönyebbültem, hogy végre egyedül vagyok. Nem sok könnycseppet hullattam utána. Viszont nekem is volt 2 kezdődő kapcsolatom, pár randi volt és mindkettő után teljes depresszió. A második után 1 héten keresztül mindennap sírtam, nem tudtam enni és aludni. borzalmas volt. most kezdek kilábalni belőle...ma még nem sírtam :/ de még mindig szar.

2016. szept. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
elmondod, hogy a 2 viszonzatlan szerelem hogy alakult? Randiztatok majd visszautasitott, esetleg barátba habarodtál bele vagy plátói..?
2016. szept. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is igy voltam
2016. szept. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták, megedződtél. Én is így voltam.
2016. szept. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!