Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért leszek folyton viszonzat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért leszek folyton viszonzatlanul szerelmes?

Figyelt kérdés
Nem vagyok pont átlagos talán emiatt van sok udvarlóm, de azok közül aki tetszene és igazán szeretni tudnám azzal soha nem jön össze. Én pedig igencsak bele tudom magam élni az ilyenekbe. És ezt megéltem már egypárszor, szóval mit tehetnék ezellen? Tényleg nem értem miért történik mindig így.

2016. febr. 21. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Szeretsz szenvedni.
2016. febr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet a szenvedést szeretni?
2016. febr. 21. 13:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Mazochista, vagy nem tudom hogy írják :). Én egy ideje emiatt amit leírtál le is mondtam a párkeresésről. Egyszerűen nekem elegem lett abból hogy alakulóban van a dolog egy lánnyal, és váratlanul a semmiből jönnek azok a jelek amik egyértelművé teszik számomra hogy nincs tovább. Talán ha egy kicsit lentebb adsz az igényekből akkor találsz magadnak olyan párt aki magadért szeret. ( 18 F )
2016. febr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Noren1989 ***** válasza:
Hány éves vagy, drága?
2016. febr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is voltam már így párszor. Miért kudarc a vége? Milyen tulajdonságra figyelsz, mi fog meg? Mivel utasitanak el?
2016. febr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

sajnos én is gyakran előbb leszek viszonzatlanul szerelmes, mint a kölcsönös vonzalom kialakulhatna. ráadásul, ha már eleve vonzódsz a másik iránt, akkor utána sokkal nehezebb úgy viselkedni, mintha semmit nem éreznél és lehetőséget adni, hogy a másik vonzalma is kialakuljon. ha pedig be is vallod a másiknak, aki semmit sem érez, azzal általában rögtön el is vágtad a dolgot...

,-((


hogy miért történik, vagy mit lehetne tenni ellene sajnos én sem tudom, de nagyon érdekelne...

36F

2016. febr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne.De elkezdtem megoldani magamban ezt.Különben ugyan ez a cipellő :/

Ha gondolod írj,segíthetnénk egymásnak ezt kielemezni,megfejteni.

N21

2016. márc. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!