Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátnőm szakítani szeretne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szakítani szeretne?

Figyelt kérdés
19 éves vagy van egy 17 éves barátnőm még talán mindig akivel ma 5 hónapja vagyok együtt fél éve ismerem.250 km-re lakunk egymástól és emiatt kevésszer találkoztunk meg soha nem tudta annyira elkötelezni mellettem magát mint amennyire azt akartam és félt a komoly érzelmektől a komoly kapcsolattól és én mindig nagyon ráerőltettem az akaratomat nem jól közelítettem meg nagyon sok mindennel bántottam és megfojtottam a ragaszkodásommal meg azokkal amiket elvártam tőle.Tegnap este betelt nála a pohár nagyon sokat sírt miattam hogy bántom ezekkel meg lelkileg zsarolom.Én nem akartam soha neki rosszat csak ő az első szerelmem és nagyon szeretem és mindent tökéletesen akartam de azt is akartam hogy boldog legyen de lehet a saját boldogságomra jobban figyeltem ami nagyon nagy hiba volt.Tegnap este beszéltem vele és mára már olyan rideg volt nem idegeskedett nem szomorkodott,rengetegszer bocsánatot kértem mert anyukámmal tegnap este beszéltem a dologról és felnyitotta a szememet és nagyon bánt a dolog kértem had hozzam helyre találkozzunk kezdjünk találkozni többet csak helyre akarom hozni nekem nagyon fontos nagyon sajnálom de ő nem érzem hogy szeretné és mondta is nem biztos hogy szeretne már úgy mint régen mikor nem volt ennyi elvárásom vele szemben és csak szerettem azért aki.Nem tudom mi tévő legyek nagyon szeretem jóvá akarom tenni és boldog akarok lenni vele,egyszerűen nem tudom elengedni de annyira úgy érzem hogy túl van rajtam hiába beszélünk hétköznapi dolgokról akkor is olyan távolságtartó a közeledésem ellenére szép lassan elijesztettem magamtól.Nagyon kétségbe vagyok esve mert most jöttem rá én mennyire szeretem ezt a lányt úgy ahogy van hogy van rá esély hogy elveszítem.

2016. aug. 15. 21:58
 1/7 Gotland ***** válasza:

Lelkileg zsarolni valakit egy fokkal sem jobb annál, mintha vernéd.

Egyrészt a távolság miatt is, másrészt pedig mert ilyen voltál és betelt a pohár, hagyd ezt a lányt.

2016. aug. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem tudom nagyon megbántam ki akarom javítani nagyon sokat adtam mindemellett neki nagyon sok szeretet törődést csak túl sokat vártam el én szeretnék vele maradni nem tudom elfeledni.
2016. aug. 15. 22:08
 3/7 Gotland ***** válasza:

Ez már eső után köpönyeg főnök.

Ha ennyire elrontottad, ilyen távolságból nem fogod tudni helyrehozni. - Ha egy személyes véleményt megengedsz, a távolság miatt amúgy is vége lett volna.

2016. aug. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megirtuk a masik kerdesnel is hogy allits magadon... de a sajat hulyeseged fontosabb volt. Igy jartak.
2016. aug. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy had menjek oda és beszéljük meg abba se biztos hogy akarja hogy oda menjek sőt... annyira fáj én bármit megtennék már érte.
2016. aug. 15. 22:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja, persze, MOST, mert betojtál, hogy elhagy - remélem, amúgy, igen -, de amint megint együtt lesztek, ismét zsarolni fogod, meg rátapadsz.


Ismerem a helyzetet, az ígérgetés 99% megy, a valós változás meg kb. 1% - jó esetben.

Hagyd békén azt a lányt, nőj egy kicsit, és ha érett leszel egy kapcsolatra, na AKKOR kezdj hozzá.

2016. aug. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hagyd békén!

Tudod mi.az a feltétel nélküli szeretet? Ezt kell nyújganod neki. Mást nem tehetsz, mint elfogadod a döntését, bármi is legyen az

2016. aug. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!