Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Érdemes felkeresnem az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes felkeresnem az exem?

Figyelt kérdés
4 hónapja szakítottunk exemmel. 4 évig voltunk együtt, az ok igazából az én hülyeségem, mert egy hiszti miatt elküldtem.Alapjából hisztis is volt mindig. De a döntésemet más dolog is megalapozták amik a háttérben nyomasztottak.Mindig azt mondta legyünk többet együtt, ennek ellenére mégsem tett ezért, hozzá teszem együtt éltünk. Idegesített hogy munka után a főnöke hívogatta telefonon, nem számított hogy este van. És mikor nem tetszésem fejeztem ki akkor én voltam a féltékeny. Mára már tudom, hogy azért hívogatta mert bejött neki az exem. Igaz munkáról beszéltek mikor hallottam... De mind ezek ellenére még mindig szeretem a volt bnőm. Nem tudom elfeledni. Szerintetek mit mondhatnék neki vagy mit tehetnék hogy újra vissza hódítsam. Bármilyen ötletet szívesen olvasok.
2016. szept. 19. 13:15
 1/2 Johnny Bravo ***** válasza:
Sosem ertettem az ilyen exek utan valo sirankozast......aruld mar el hogy te amugy mire szamitasz.....egyszer nem ment....azota meg mi valtozott?SEMMI!!most te altathatod magad azzal,hogy ó,de igen azita rengeteg minden valtozott,de csak magad csapnad be vele....annak meg nem sok ertelme van...mint ahogy annak se higy felkeresd a volt csajod..
2016. szept. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem érdemes felkeresned az exed. A főnök hívogatta a volt párodat. A párod vevő volt erre és lazán eltrécselt vele ahelyett, hogy veled töltötte volna a szabadidejét. Ilyenkor ki kell kapcsolni a telefont, vagy nem szabad felvenni. Gondolom nem tudtad azóta pótolni a személye hiányát. Ne akard visszaszerezni, ne pazarold rá a drága idődet. Nyiss mások felé.


Én kifejezetten gyűlölöm, ha este vagy hétvégén keresnek munkaügyben. Miután az illetők értésére adtam, azóta nem hívnak :).


Minden jót!

2016. szept. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!