Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érdemes lenne felkeresnem egy...

Érdemes lenne felkeresnem egy pszichológust?

Figyelt kérdés

Nemrég szakított velem a barátom és azóta teljesen kifordultam magamból, eddig soha senkit nem szerettem annyira mint őt. 1 hónapja szinte ki sem mozdulok a lakásból csak ha muszaj, nem állok szóba senkivel csak bólogatok ha kérdeznek, nincs erőm semmire csak fekszem es bámulok magam ele, feleannyit sem eszem mint előtte, minden kis hülyeségen elsirom magam és elkezdtem vagdosni magam, nem durván csak kis karcolások, jol esik amikor csinálom, de utana meg rosszabb lesz mert felek hogy valaki meglátja es azt fogja hinni örult vagyok.

Senkinek nem tűnt fel a környezetemben, hogy baj lenne mert amikor látnak mindig igyekszem mosolyogni, de nem bírom ezt az állapotot tovább.



2016. júl. 15. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a barátaidra meg a családodra kéne támaszkodnod.
2016. júl. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bizony, érdemes lenne felkeresned egy pszichológust. Hol élsz?
2016. júl. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!