Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen orvost, szakembert...

Milyen orvost, szakembert érdemes felkeresnem a problémámmal? (részletezem, mi a gond)

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok. már 3-4 éve gondom van a csípőmmel. sportoltam sokáig, és nagyon gyakran, szinte mindennap fájt a csípőm. de egy éve abbahagytam a sportot, azóta nem is nagyon volt panaszom, csak néha néha... de nem súlyos. most újra kezdtem sportolni, de lesérültem és nagyon fáj a csípőm. igazából azért szeretnék dokit felkeresni ,hogy valami megoldást találjak a problémámra, szeretnék sportolni, viszont ahogy tapasztalom, nem mindegy mit. meg szeretném megtudni ,hogy mi lehet a gond a csípőmmel, és szeretnék mindent tudni ,hogy mit lehet tenni azért, hogy ha jobb már nem is lesz, de hogy ne rosszabbodjon.

gyógymasszőrre is gondoltam ,hátha segít... de egy orvos szakértelmére is szükségem lenne. magánorvost keresnék fel, mert itt a kórházban, annyit mondanak ,hogy majd elmúlik... Szóval ,mindenképp csak magándoki jöhet szóba. Milyen szakembert keressek fel?


2016. júl. 5. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó ortopédus kellene neked, lehetőleg sportorvosi tapasztalattal.
2016. júl. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem, egy nefrológust kell felkeresned, mert a veséidnek van krónikus elégtelensége.
2016. júl. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ja azt elfelejtettem írni ,hogy kötekedő és rosszindulatú emberek ne válaszoljanak!
2016. júl. 5. 13:54
 4/5 anonim ***** válasza:
En ilyen problemaval eloszor biztosan csontkovacshoz mennek. O meg tudna mondani hogy milyen orvoshoz kell fordulni/milyen jellegu a problemad
2016. júl. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ortopédus és reumatológust keress :)
2016. júl. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!