Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Azt mondják minden párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják minden párkapcsolatból tanul az ember. Mit gondolsz te eddig miket tanultál?

Figyelt kérdés
Meg tudnád fogalmazni, hogy az eddigi párkapcsolataid/párkapcsolatod milyen céllal volt az életedben? Úgy gondolod tényleg tanultál belőlük, vagy erősebb lettél egy-egy szakítás után?
2016. szept. 23. 20:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mindenből tanul az ember, nem csak a párkapcsolatokból. Abból is tanulsz valamit, ha elmész sétálni az erdőbe.
2016. szept. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig mindig erősebb lettem. Megtanultam azt, hogy ne legyek együtt valakivel csak azért mert azt hiszem, hogy másnak úgysem kellenék, mert ez nem igaz,

És megtanultam azt is, hogy az tényleg semmit sem ér, ha egy pasinak csak pénze van. Mert nem az a fontos.

2016. szept. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

A párkapcsolataim alatt ismertem meg a saját hibáimat és jellememet, korlátaimat és az erősségeimet. Vagyis egyszóval az önismeretem bővült. Megtanultam racionálisabban gondolkodni, az emberismeretem bővült, nem is kicsit.

Le vontam a konzekvenciákat, tanulságot. Megfizethetetlen. :)

2016. szept. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Hogy alapvetően nem ettől leszek boldog, mégis vágyom rá, hogy legyen. Talán ez a legfontosabb, de rengeteg apróság van emellett.

F

2016. szept. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Utolsó milyen jót írtál. Valóban. A legutóbbi kapcsolatomban sem voltam felhőtlenül boldog, még is hiányzik.
2016. szept. 23. 21:19
 6/20 Költőnő? ***** válasza:
93%
Én magamról, a korlátaimról, a függőségekről, félelmekről, működésről tanultam rengeteget.
2016. szept. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Én nem a szakításban, hanem a párkapcsolatban (házasság)

tanultam meg, h ne egy embertől ill. emberektől függjön az identitásom.

Ma már nem akarok megfelelni senkinek sem, tudom ki vagyok, mit akarok.

Büszke vagyok magamra. Tudom, h értékes vagyok - a magam módján :)-, okos, bölcs, de ugyanakkor tudok hülye is lenni ( sztem az előbbi van túlsúlyban). :) Nő vagyok, gyarló, de mégis isteni.

Erős lettem, félek túl erős... ahhoz, h idáig eljussak túl sokat kellett szenvednem. Ez az erősség nem-e ugyanolyan korlátok közé szórít, mint hajdan a naívságom...

2016. szept. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%

1. Csak magában bízhat az ember.

2. Mindenki hazudik.

3. Mindenkinek hazudni kell.

4. Minden élőlénynek fontos a megfelelő nagyságú élettér és ingergazdag környezet.

5. Nem éri meg feladni önmagam és a dolgaim.

6. Nem várhatom mástól a megváltást, megoldást.

7. Egy pszichológusnak éri meg csak kitárulkozni, de neki is csak akkor, hogy ha nem vagy ön- és közveszélyes, különben csak magával basz ki az ember.

2016. szept. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
#8 :))
2016. szept. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Én az első párkapcsolatomból főleg azt tanultam meg hogy a "nem" minden vágy felett áll és ha valaki nem veszi figyelembe ezt más területeken se fogja. Ebbe tartozik az is hogy soha ne csinálj valamit csak azért mert a másik elvárja tőled.

A másodikból (ami még tart) arra jöttem rá hogy akkor működik igazán a kapcsolat ha semmi olyat nem tudsz csinálni a másik előtt amit szégyellnél (persze most nem megcsalásra gondolok, pici, amúgy ciki dolgokra, mint böfögni, idiótán táncolni a kedvenc számodra, hülyeségeket beszélni, stb, amik más előtt nagyon gázak).

2016. szept. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!