Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hiányzik a volt barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik a volt barátnőmmel, hogy tudnám visszaszerezni?

Figyelt kérdés
2 hete szakítottunk, 1 év 3 hónapig voltunk együtt, bevallom én rontottam el, sokszor bunkó voltam vele, meg olyanokat mondtam neki amit nem szándékoztam komolyan gondolni, állandóan rá gondolok, ő azt mondja lezárta a dolgot, de úgy érzem még mindig szeret engem, és én mindennél jobban szeretem, és vissza akarom szerezni, hogy tudnám ezt elérni?
2016. szept. 24. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Késő bánat :( viszont a tanulság: legközelebb előbb jár az eszed ,mint a szád.
2016. szept. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
épp ezt gondolom én is, de tudatni szeretném vele hogy nagyon sajnálom és hogy megváltoztam,
2016. szept. 24. 14:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Miket mondtal neki?
2016. szept. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

olyat mondtam kezdve hogy amikor összebujtunk nálunk akkor és szépeket mondtam neki, de amikor azt mondtam hogy "te kis nagy testű" akkor arra értettem hogy nagyon cuki a külseje, de nem tudtam hogy ez le kövérezének számít, a másik meg a suliban amikor sétáltunk a folyosón ott meg olyasmit viccelődtem hogy arra már nem emlékszem, de sokat sírt emiatt,

meg amikor meg ígértem neki valamit akkor volt hogy nem tartottam be, de igazábbol az el múlt időkben amiatt volt hogy folyton a nyakán lógtam , nem hagyva semmi magán életet, de nem féltékenységből, csak csak mert nagyon szeretem és kötődtem hozzá,

2016. szept. 24. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!