Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha közömbös, akkor már esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha közömbös, akkor már esélyem sincs visszaszerezni?

Figyelt kérdés
Március végén szakítottunk, azóta kb. 2x találkoztunk. Levegőnek néztem. Pár hetente az én kezdeményezésemre neten beszélünk pár szót, én szívesen találkoznék vele, de mindig van valami kifogása, hogy miért nem ér rá. Mit tehetnék? Még mindig szeretem, ő nekem a tökéletes, el szeretném érni, hogy találkozzunk, mert utána már nem lenne annyira nehéz, hogy a közömbösségét megváltoztassam. Szeretném, ha újra szeretne.

2016. aug. 13. 10:42
 1/5 Szergej55 ***** válasza:
Nem fog.
2016. aug. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, h nem fog. Ha magamból indulok ki, akkor simán van rá esélyed. (bár rám sokan azt mondják ufo vagyok...:-D :-D)
2016. aug. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mit tehetnék?
2016. aug. 13. 12:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni. Amíg ő nem akar veled találkozni addig nem is fog. Lehet, hogy egy kis idő múlva már más lesz a helyzet. De akkor sem biztos, hogy vissza jön.
2016. aug. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ne keresd. Ha valaki közömbös, az a legrosszabb,inkább utáljon.
2016. aug. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!