Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barátnőmmel szakítottunk mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel szakítottunk mert ellaposodott a kapcsolatunk és én újra vissza akarom kapni de ő már nem akarja ez folytatni, milyen meglepetésekkel tudnám visszaszerezni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 8. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha nem akarja?

Akkor sehogy..

2014. jan. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha már nem vonzódik hozzád testileg, nincs olyan meglepetés, amivel visszaszerzed.
2014. jan. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Amélia:) ***** válasza:
Kérdés szeret-e még... Ha nem, hiába a próbálkozás :/
2014. jan. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Én sosem tartottam jó ötletnek az ex-baráttal/barátnővel való újrakezdést. Nem véletlenül lett vége.


Sajnálom, de szerintem túl kéne lépned rajta. Keress mást.

2014. jan. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Áhhh, keress mást!
2014. jan. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ezt akarod, és nem tudsz tovább lépni, akkor szerintem ne meglepetésekben gondolkodj, az nem fogja meggyőzni, hogy megint veled legyen. Inkább mondd el neki őszintén, hogy mit érzel, meg hogy még mennyire szereted (már ha tényleg így van), és ezen talán elgondolkodik, vagy legalább elmondja, hogy miért nem tudja folytatni veled, esetleg elmondja, hogy hogyan tudná mégis...


...de a legjobb az lenne szerintem, ha tovább lépnél. Nem szokott jó kisülni az ilyesmiből.

2014. jan. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ismertem egy párt ahol ellaposodott a kapcsolat és szakítás lett a vége. A srác kitalálta, hogy visszahódítja szíve hölgyét. Mindent megtett amire egy romantikus lány csak áhítozik. Rózsák, meglepik, feladványok... de a lány már nem akart semmi újra kezdeni pedig tényleg mindazt megkapta amit hiányolt a kapcsolatukból... csak későn.


Ti már eljátszottátok a lehetőséget, legközelebb időben tessék kapcsolni. Most már nincs a témának aktualitása.

2014. jan. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Költőnő? ***** válasza:

ha ő már ténylegesen, következetesen és visszavonhatatlanul döntött, akkor hagyd.

Legyen ez intő példa, h egy kapcsolat "tüzét" mindig érdemes megpróbálni táplálni. Mindig és mkét félnek.

2014. jan. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Vannak olyan helyzetek hogy a szakítások, jobban megerősítik egymást
2016. szept. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!