Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 4 év után szakítottunk 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 év után szakítottunk 2 hete, tegnap megcsókolt mást, ma meg engem akar vissza?

Figyelt kérdés
Egy 22 éves fiúról van szó... Én szeretem, de nem értem, ha engem szeret, miért smárolt mással? Ti meg tudtok csókolni érzelem nélkül valakit (józanon)? Elvileg már rég rájött, hogy engem akar és nem is jelentett neki semmit, a csaj akar tőle valamit de ő lekoptatta. Nem nagyon értem...
2016. szept. 28. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd, a szakításnak oka volt.
2016. szept. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Azt még nem döntöttem el, hogy mi legyen, de szeretném tudni, ilyenkor mi játszódhat le az ember fejében.. Mármint, hogy meg tud-e csókolni valakit, ha mást szeret... Csak úgy :D Mert ő azt mondja tényleg semmit nem jelentett, de én valahogy nem tudom elképzelni, hogy akkor MIÉRT (ezt ő se tudja megmondani, azt mondja "csak úgy jött" na ez meg még jobban fáj)

Amúgy ami miatt szakítottunk, az megoldódni látszik.. De nem tudom, ezek után elhiggyem-e, hogy szeret :(

2016. szept. 28. 21:38
 3/13 anonim ***** válasza:
22 éves fiú, aki bulizna még, ismerkedne, udvarolna a lányoknak. Lehet épp akkor olyan hangulatban volt, hogy megcsokolt egy lányt, lehet nem jelentett neki olyan nagy valamit, ismerkedett, bulizott. Majd aki sokat jelent neki, akkor azzal mindig együtt akar lenni és más lány után nem nézelődik. Most ebben a keresgélési időszakában van, adj neki egy esélyt, ha nem jár el bulizni másfelé akkor veled akar komolyan járni, de ha eljár akkor hagyd elmenni.
2016. szept. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem bulizós egyáltalán. Míg együtt voltunk is én ráncigáltam mindig, hogy menjünk már a többiekkel inni, mert ő inkább otthon ül és gépezik vagy néz valami hülye sorozatot. Amivel nincs baj, csak hát ki is kéne mozdulni néha. És pont ez volt a baj, hogy én untam, hogy semmit nem lehet vele kezdeni. Úgyhogy én a szakítós időszakban is állandóan ittam a barátaimmal, de én nem kavartam senkivel, mert nem tudnék. Ő meg mindenféle csajokat bejelölt, beszélgetett velük. Ez a csaj padlón volt az exe miatt (amúgy ezt a csajt már x éve átb.szta egyszer a barátom, csak pótléknak használta, aztán meg dobta, most meg előhúzta mint valami s*ggtörlőt, a csaj meg ugrott rá), meg elvileg a barátom is miattam, és így találkoztak, hogy dumálgassanak, aztán mellette ez is történt. Magától el sem mondta, hanem én derítettem ki. Amúgy most meg mondja, hogy akármekkora baromságot csinál, mindig én leszek neki az igazi, szóóóval nem tudom hova tenni, hogy akkor minek csókolgat mást.
2016. szept. 28. 22:07
 5/13 anonim ***** válasza:
Hülyének akar nézni.
2016. szept. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%

Megcsókolni valakit érzelem nélkül? Simán, már ha nem pasi.

Minek ahhoz érzelem, hogy csókolózzak egy nővel, vagy lefeküdjek vele.

2016. szept. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
Simán csókolózhat csak úgy. Amúgy meg szerintem az lehet, hogy vágyik másokra is, de veled akar lenni, mint akihez tartozik... Elárulom egy pasi fejében van ilyen. Attól, hogy valakit szeret még simán átfut a fején, hogy ezzel mit tennék.
2016. szept. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem akarnám ezt megérteni. Arra figyelnék én mit akarok. És te szereted. Akkor húzd kicsit és kiderül, hogyan viselkedik. És ha tényleg látod, hogy akar, akkor folytassátok.
2016. szept. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez lehet durván hangzik, de lehet jobban jártál volna, ha le is fekszik a másik csajjal. Hogy akkor már legyen világos a dolog szexben is, hogy most merre.
2016. szept. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Bár ilyen egyszerű lenne.

Beszélnem kéne vele, hogy kicsit megtisztítsam a fejét.

Nem vicc.

2016. szept. 29. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!