Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy viselkedjek, mit mondjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek, mit mondjak neki, ha találkozok vele?

Figyelt kérdés

8 évig voltunk együtt, 3 hete szakított velem az expasim, mert valszeg már nem érez úgy irántam, csak megszokásból volt már velem. Nagyon szenvedek, mert én még borzasztóan szeretem, csúsztam-másztam, hogy visszafogadjon. Akkor még azt mondta, hogy szeret és hiányzom neki, de időre van szüksége. Utána még ő írkált nekem, érdeklődött a hogylétemről, vicceket küldtünk egymásnak, meg többször Ő akart találkozni velem és elhívott kajálni.


A napokban azonban megtudtam, hogy már más lányokat fűzöget, és hogy az egyikkel csak azért nem kezd, mert a csaj megmondta, hogy még korai lenne összejönniük. Miután ezt megtudtam, minimálisan beszéltem csak vele (igen, nem, oké, stb), de ő továbbra is jópofizva írkált nekem, és mondta, hogy menjünk el újra enni valahova, sőt, ha nem érzem jól magam (jelenleg betegeskedek megfázás miatt), akkor elmehetünk akkor is, ha már jobban vagyok, játszotta a nagy aggódót...


Elmegyek most vele, mert szembesíteni akarom ezekkel a dolgokkal, tudni akarom miért jópofizik még itt nekem, meg hívogat állandóan, meg bökje ki mi van, velem ne szórakozzon tovább és ha szakított, akkor viselkedjen úgy. De már most itt bőgök, mert még ezek után is szeretem, és nem tudom hogy viselkedjek vele, vagy mit mondjak... Jó lenne ha beismerné a lányokat is, akikkel ismerkedik, de úgysem fogja...


2016. szept. 29. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon jópofizni haverkodni és barátkozni akar, ne menj bele, és mondd el neki, hogy elfogadod a szakítást, viszont te nem ezt szeretnéd, mert még szereted és hiányzol neki, így aztán a barátja nem akarsz lenni, viszont ha meggondolja magát, na akkor keressen.
2016. szept. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

van értelme ennek,most őszintén?


túl sok pénze van, vagy mit akarsz te tőle ennyire? nélküle egyedül életképtelen lennél?

2016. szept. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem is értem minek akarod bármivel is szembesíteni! egyszerűen nem kellene rá szót sem pazarolnod, nemhogy a drága idődet és találkozni!
2016. szept. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De akkor mi a francért jópofizik meg írkál nekem??
2016. szept. 29. 12:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Fenntartja veled a kapcsolatot, úgy van vele, hogy te úgyis ott vagy neki, mert szereted, és ha nem jön össze egyik lány se, maradsz te. Felejtsd őt el.
2016. szept. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudod ha nincs ló jó szamàr is alapon gondolja veled !Utolsónak van igaza ezt csinàlja ha nem tudta a màsik csajt felszedni te ott leszel neki !Akkor derül ki hogy mennyire szeret ha te mondod azt neki hogy vége és semmi baràtkozàs haverkodàs sem lessz köztetek ha szeret akkor majd teper utànad és nem màs csajok utàn liheg hanem utànad!
2016. szept. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!