Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van itt olyan akit elhagytak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akit elhagytak és az illető aki szakított vele pár hét/hónap múlva felkereste hogy újra kezdjék? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés

2016. szept. 4. 16:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt rá példa. Másodszor sem jött össze.
2016. szept. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
33%
az ilyen egy nyomorék, aki nem tud mást szerezni és csak picsog a múlton.
2016. szept. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Volt, aki többször is próbálkozott évekig és most is próbálkozik, és voltak olyanok szintén, akik még párszor próbálkoztak, miután szakítottak velem. Tulajdonképp azon az egy palin kívül akivel nem én szakítottam, mindegyik vissza akart jönni hozzám.
2016. szept. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen. Utána még másfél évig együtt voltunk, de hát vége lett hasonló problémák miatt mint először. Szóval sok értelme nem volt.
2016. szept. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Azt vettem észre, hogy a szakítás oka valahogy visszatér. Volt akik csúnyán váltak el de ennek ellenére megpróbálták?
2016. szept. 4. 17:22
 6/26 anonim ***** válasza:
Velem volt ilyen. Szakított velem a párom, aztán másnap azt mondta, úgy érzi rosszul döntött és még is próbáljuk meg. Kicsit bonyolult ügy volt, inkább az volt nálunk a gond, hogy volt egy probléma, amit bizonyos okok miatt nem tudtunk rendesen tisztázni és ez odáig fajult, hogy megváltoztak az érzései. Ez három hónapja volt, azóta még együtt vagyunk. Elég nehéz, főleg a kételyek miatt ami bennem van, de úgy érzem azért haladtunk valamennyit előre. Hogy mi lesz a vége, az majd kiderül...
2016. szept. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
46%
Volt de már semmi nem volt ugyanolyan, olyan dolgokat tett a drága hölgyemény amit nem tudtam elfogadni illetve elfelejteni.
2016. szept. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Ja. Velem már kétszer szakított a kedvesem, és mindkétszer újra kezdtük. Először egy nap után gondolta meg magát, másodszor három hónapig tartott, mert állítólag nem mert jelentkezni. Most együtt vagyunk, sokkal kedvesebb, figyelmesebb, ragaszkodóbb, mint a szakításunk előtt volt, de én azért nem vagyok teljesen hülye, felkészültem rá, hogy újra el fog hagyni. Az viszont már végleges lesz.
2016. szept. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Koszonom kedves utolso. Tudom, milyen ketsegekben elni. Ugyan ez volt velem, viszont masfel hete szakitott a baratom. Szeretnem ha ujra egyutt lennenk...
2016. szept. 7. 16:58
 10/26 A kérdező kommentje:
Egyebkent melyikotok a FF es a No? :)
2016. szept. 7. 16:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!