Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Eltudom valaha is felejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltudom valaha is felejteni?

Figyelt kérdés

6 hónapja szakítottunk barátnőmmel.Ő volt a mindenem igazából érte éltem, hajtottam a pénzt a közös jövőnkért stb..Mivel nagyon ragaszkodó típus vagyok ezért ha valakit nagyon megkedvelek nehezen tudom elengedni, talán ezért is szerettem ennyire, és hiányzik most is.Igazából én szakítottam vele amit nagyon bánok azóta is. Sajnos volt neki egy nem könnyű természete, amit nem bírtam.Szakítás után kiderül hogy ő már jó pár hónapja kiszeretett belőlem.De ezt nem mondta el. Azóta jó pár lánnyal randiztam már, de még mindig az exem jár a fejemben ... a többi lány meg sem közelítette őt semmiben. És úgy vagyok vele hogy nála jobbat úgysem fogok találni. Mióta nem vagyunk együtt semmi kedvem semmihez kicsit sem vagyok boldog , semminek nem tudok örülni, és azt hittem ezt az idő meg oldja de nem csak rosszabb lesz. Mit lehet ilyenkor tenni ?

28/f


2016. szept. 14. 11:00
 1/3 Noren1989 ***** válasza:
100%
Hát apa, amíg piedesztálra emelsz egy nőt, akivel nem működött, elviselhetetlen volt, addig sehogy se akarj továbblépni.
2016. szept. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Talán egy kicsit egyedül kellene maradnod,nem randizni,amíg túl nem vagy a dolgon. Újra megtalálni önmagad...Megtalálni azt,amit szeretsz csinálni szabadidődben...
2016. szept. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyépként ha meg kiszeretett belőled és nem mondta el akkor nem volt hozzàd őszinte és lehet hogy a viselkedésével akarta elérni hogy szaíts vele !Sztem felejd el és gondolj arra hogy inkàbb egy őszinte nő mint egy olyan aki minden percben hazudik sérteget az ilyen nem kapcsolat !
2016. okt. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!