Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, ha találkozom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha találkozom az expasim új csajával?

Figyelt kérdés
Elég kisvárosban lakunk és tuti, hogy lesz amikor összefutunk. A helyzet az, hogy már a kapcsolatunk alatt is csapta neki a szelet, de tagadta, utána az exem dobott ki, hogy már nem érzi azt mint régen, de a szakítás után is írkál meg hívogat, találkozni akar velem. Emellett meg fűzi emezt a csajt is... Ha véletlenül találkoznék vele, hogy viselkedjek?
2016. okt. 5. 12:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és poén, hogy amúgy régi ismerősöm is ez a lány.
2016. okt. 5. 12:31
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem köszönj neki nornálisan, lássa, hogy nem jössz tőle zavarba és aztán ne foglalkozz vele, nézd levegőnek. Ez a legjobb, amit tehetsz.
2016. okt. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, azért jól kiröhögném, hogy az exem adja neki a szépet, közben meg engem hívogat és váltig állítja, hogy nem akar a csajtól semmit :D
2016. okt. 5. 12:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Minek sullyedsz le ilyen emberekhez?
2016. okt. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Típjed meg a haját rendesen.
2016. okt. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező! A csaj is ugyanúgy a kiröhöghetne, mert te sem vagy valami derűs helyzetben... A primitív viselkedéssel még szembe is köpnéd magad, mert másra mutogatsz, közben meg te is semmibe vagy nézve miatta... :D
2016. okt. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!