Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tapasztaltatok már olyat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltatok már olyat szakítás után, hogy az expárotok az új csajával/pasijával rajtatok gúnyolódik?

Figyelt kérdés
2015. máj. 14. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Rajtam nem röhög senki, de mi röhögtünk a barátom

exén, hozzáteszem okkal. Miután a csaj elvetette magát és 2 hónapra rá megcsalta, a barátom kivágta a francba. A csajnak 1-2 cucca ott maradt, barátom mondta hogy takarítsa el magát sürgősen. Mikor kipakolt jött az email, hogy csak azt vitte el ami az övé. Érdekes módon a saját cuccain kívül egyetlen dolog volt ami eltűnt: negyed zacskó négyborsos fűszerkeverék. Hát komolyan mondom, sírva röhögtem hogy lehet valaki ennyire csóri, most nehogymár egy 100 forintos fűszer FELÉT el kelljen vinni. :D Másnap vettünk egy ugyanolyan fűszerkeveréket amit kiposzrolt facebookra, amit érdekes módon a letiltott ex szinte azonnal megtudott, mert "véletlen a huga facebookjában megtalálta" és kiverte a balhét egy közös ismerősön keresztül. Olaj volt a tűzre, mégjobban röhögtünk rajta. De ennél csak az volt jobb mikor a saját anyja írta meg emailben hogy a lánya csak irigy ránk, mert nekünk van pénzünk, és mert "attraktív" vagyok. Szegény lány, de így hogy ne röhögjük ki? :D

2015. máj. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hála az égnek nem. Nem egy kapcsolatom volt, és legfeljebb 3-4 hónap után sikerült minden exemmel olyan kapcsolatot kialakítanunk, hogy ha nem is vagyunk egymás nyakába boruló puszipajtások, de teljesen normális, már-már baráti kapcsolatnak is nevezhető... kivéve az első lányt. Ő tényleg ostoba volt, és őszintén szólva teszek rá, hogy van-e új pasija, és gúnyolódik-e rajtam.
2015. máj. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!