Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha nem ért konkrét lelki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem ért konkrét lelki trauma (csak szakítás, már ha az az), csak felgyűlt bennem sok minden, de úgy érzem senki se érti amit mondok, vagy nem is kíváncsiak rá igazán, akkor érdemes elmenni pszichológushoz?

Figyelt kérdés

Használna? Meghallgatnak egyáltalán vagy olyanok, mint az amcsi filmekben, hogy "aha, aha" de semmi érdemlegeset nem tud hozzászólni? És itt Mo.-n hogy működik, mennyibe lenne? Egyáltalán bárki mehet, aki szeretne?

A volt kapcsolatomról, az anyámhoz fűződő viszonyomról beszélnék szívesen egy "szakértővel", mert úgy érzem nem értenek meg az emberek. A legjobb barátnőm is mostanában olyan hideg velem, írok egy regényt a szomorúságomról és csak pár szóval válaszol, oké vigasztal meg próbál segíteni azzal a 3 szóval, de nekem nem erre lenne szükségem. Hanem, hogy úgy igazán minden ki tudjak beszélni, sajnos én csak így tudok regenerálódni. Úgy érzem most nagyon rám férne. Az élet előttem áll, 20 éves vagyok, elszálltak a terveim, és ezek miatt a dolgok miatt napról napra változik a hangulatom, a jövőhöz való hozzáállásom és ez nem egészséges. Szeretném kielemezni a dolgokat, megérteni, túllépni rajtuk, és biztos lábakon elindulni a jövőbe...



2016. okt. 7. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Bmikor bmilyen problemaval elmehetsz,nekem videken 11.000ft volt egy ora,eleg borsosnak talaltam.Gyakorlatilag meghallgatott,kerdezett de uj infot nem adott hozza.Ezt 3 alkalommal jatszottuk aminek a vegen azt mondta h mindent jol latok es rendben leszek.Csinaljam ugy a dolgaimat ahogy elterveztem.


Igaza lett,de nem ereztem h bmit hozzatett volna.Azt vartam h adjon otleteket,terelgessen.Nem tortent meg.Nem tudom h masnak milyen tapasztalatai voltak,erdekelne engem is.

2016. okt. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj nekem, szívesen segítek ahol tudok :)
2016. okt. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A pszichológus nem mond semmi újat, max rávezet (kérdésekkel, amikkel igazából csak elmélyíti az éppen folyamatban lévő témát) téged magad, és te jössz elő új dolgokkal. Nem is SZABAD tanácsokkal, terelgetésekkel élni, hanem csak segíteni, hogy az ember magától jöjjön rá a megoldásra- anélkül közel sem lesz olyan eredményes a terápia vagy beszélgetés. Szóval amit az első leírt, kb arra számíthatsz, legalábbis egy jó szakember esetében. Ne várj semmi különleges felvilágosodást egy alkalom után, a pszichológus csak arra van, hogy vezessen, de az utat neked magadnak kell megtenned.


Bármilyen problémával mehetsz pszichológushoz, nincs olyan határ, ami alatt kiröhög és elküld. A neten tájékozódhatsz az árakról.

2016. okt. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 koszi!1.
2016. okt. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :) megoldom magam inkább
2017. febr. 4. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!