Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez a gyerekes viselkedés akár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A.R. kérdése:

Ez a gyerekes viselkedés akár mehetne a Tini kapcsolatok közé is, mi értelme van ennek?

Figyelt kérdés

3 hónapja mentünk szét a barátnőmmel többnyire az ő ráhatása miatt kellett nekem kimondanom a végét. Előttem volt egy nagy szerelme (az első) aki tönkre vágta az életét, drogozott, alkoholista, nem foglalkozott vele, stb.


Mellettem arany élete volt, mint nő abszolút a figyelmességem élvezte, vacsi, virág, nyaralás, stb.


1 hónapja visszament ehhez az exéhez így szinte világossá is vált, hogy emiatt mehettünk szét.


Érdekes módon a napokban levette rólam a facebook tiltást, és gyerekes módon a képeimet kezdte úgynevezett "LÁJKOLNI" és a messenger beszélgetésünk chat színét változtatni :DDDDDDDDDDDDD


Nőktől kérdezném, hogy ennek MI A JÓ VÉRVÖRÖS, ISTEN F***SZA ÉRTELME VAN? Szétröhögjük magunkat a haverjaimmal ezeken de csak arra jutottunk, hogy valamit jelezni próbál.


Verzióink:


A: A tengeren megfeneklett a hajója de a billentyűzet nem működik ezért így jelez.

B: A Kisüsti diszkóban egy pali farka a szájába szorult ezért nem látja a billentyűzetet a faroktól

C: Gulyásleves


Válaszotokat előre is köszönöm, főleg a Hölgyekét akik észjárása megoldást adhat.


23/F 21/L



2016. okt. 12. 14:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom érdemben értékelni a nevezett hölgy viselkedését, de egy dologra azért felhívnám szíves figyelmedet:

TE választottad.

2016. okt. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%

(Fentiekből következően lehet, hogy a haverjaid jókat röhögnek veled, de szinte biztos lehetsz benne, hogy a hátad mögött rajtad is...)

Egyes voltam.

2016. okt. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Jó meglátás, ez a kérdés tényleg a tini kategóriába való.


Indoklás: nem a kérdező személye határozza meg, hogy egy kérdés hova való. Pl. Egészség témakörbe nem csak egészséges ember írhat. Fizika témakörbe nem csak fizikus írhat. Állatok témakörbe nem csak állatok írhatnak. Ugyanez természetesen fordítva is igaz. Ha egy fizikus tesz fel a tini párkapcsolatok kategóriába tartozó kérdést, azt nem a fizika kategóriába kell feltennie. Legközelebb eszerint cselekedj ;)

2016. okt. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Én csak próbálom megérteni a női viselkedést. Nyilván mindenki úgy ismerte meg a párját, hogy már tudta előre milyen lesz :D
2016. okt. 12. 15:11
 5/22 A kérdező kommentje:
A tini 14-18 éves kategóriáig sorolható. Tehát ez ide való kérdés, a hölgy viselkedése a tini jellegű.
2016. okt. 12. 15:14
 6/22 A kérdező kommentje:
Remélem azért majd ír valaki a témával kapcsolatban is :"D
2016. okt. 12. 15:15
 7/22 anonim ***** válasza:
Szerintem fel akarja hívni a figyelmedet, esetleg szeretné újra kezdeni. Várja,hogy ráírj. Vagy lehet egyszerüen csak zakkant:D 23L
2016. okt. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

#6 a moderátorok is ezzel indokolták, most már tudom hogy van humorérzékük. :)


Az indoklásom még mindig fennál, de ha nagyon akarod, válaszolok a kérdésre:


Szerintek "C" (gulyásleves) a válasz.

2016. okt. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Azt akarja, hogy írj rá!
2016. okt. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Költőnő? ***** válasza:
100%
Nekem az is gyerekes, hogy kényszert éreztél, hogy erről kérdést írj ki. Tudom, le leszek pontozva, de attól még így gondolom.
2016. okt. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!