Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van értelme erre az oldalra...

Van értelme erre az oldalra járni?

Figyelt kérdés

Azt hittem itt tényleg segíteni vannak!

Aztán feltettem pár tényleg normális kérdést, nem bugyuta kérdések voltak de mégis jöttek válaszok, amiben arcoskodtak.

5 válasz közül van 1 aki leolt, ha kihagytál 1 vesszőt, 1 leolt, hogy béna vagy 1 ezeket támogatja, és talán van 2 aki értelmesen segítene!


Ha személyeskedés folyik, és sértegető válasz jön, valahogy hiába jelenti az ember azzal a gombbal, nem törlik ki, valahogy a moderátorok csukva tartják a szemüket...


Van értelme erre az oldalra járni, ha segítségre van szüksége az embernek? Kérdése van?

Azt mondták ez a legjobb kérdezős oldal, de a legkomolytalanabb is!



2014. jan. 9. 07:44
 1/6 anonim válasza:

Szia :)Hát sajnos nekemis ez a tapasztalatom hogy itt a legtöbb ember "hobbija" hogy leszóljön,belédkössön stb...

Bár néha azért sikerül kapnom 1-2 normális választ,de a legtöbb ember nem azért van itt sajnos hogy segítsen a másikon...

2014. jan. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nézd nem állhat minden ember felett valaki, az hogy belekötnek valakibe függ a témakör, és kérdés alapján. Pl a Szerelem témakörbe nem kell csodálkozni ha elviccelnek valamit, hisz olyan alapvető kérdést is képes megkérdezni valaki, amire egy érettebb 13 éves is tudná hogy mi a válasz

Szóval emiatt ne legyen benned kétely az oldalt illetően, én 6 éve már hogy itt vagyok, szinte itt nőttem fel és sok mindent olvastam már, és sok kérdésben megvédi magát a kérdező :D

21/F

2014. jan. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindegyik oldalon vannak trollok tele van velük az internet próbáld meg a pcfórumot ott talán segítenek neked milyen kérdést tettél fel kíváncsi volnék.
2014. jan. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Alapból rosszindulatúak az emberek. Nem csak itt van sok baj, elolvasgatom reggelente a híreket, főleg a Hír24-et szoktam olvasni és mindig elolvasom a hozzászólásokat is. Ott is árad a legtöbb emberből a rosszindulat és utálat, hányják magukból az ocsmányságokat és ott még az arcukat is vállalják hozzá. pl. ma reggel olvastam, hogy egy férfit és kutyáját halálra gázolt a villamos Pesten. Erre valaki annyit ír, hogy megérdemelte, mert hülye volt. Könyörgöm, miért kell ilyent írni mikor azt sem tudjuk hogyan történt? Ki érdemel meg ilyen halált?

Érdemes egyáltalán olvasni bármit is, ha nem akarja az ember felbosszantani magát?

2014. jan. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van értelme, de nem a google helyett.


Inkább tanácsot, ötleteket, személyes tapasztalatokat érdemes kérni, információ elérhető máshol, gyorsabban, jobban megfogalmazva.


Miről szól a könyv -> google

Mondanátok egy jó könyvet ami ilyen és ilyen -> gyakori


Milyen illat van az XY parfümben -> google

Melyik a legjobb virágos-fás illat -> gyakori


Hogyan kell felhúzni a kotont -> google

Epres, fluoreszkálós vagy rücskös -> gyakori

2014. jan. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5. ez is igaz.

én is sorolhatnám:


"Mi ennek a számnak az akkordja?"

Én pedig jóindulatúan kiguglizom neki és belinkelem, ő meg örül, mint majom a farkának, holott kb. annyiba sem tellett nekem, mint neki kiírni a kérdést és megvárni a választ.


Vagy: "mit jelent ez a szó magyarul"

Szintén google

Nem is értem, ennyire unatkoznak?

2014. jan. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!