Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tegyem túl magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam a történteken? Az expasim teljesen hülyére vett, de én még mindig szeretem!

Figyelt kérdés
Ő volt az első és egyetlen pasi az életemben, 7 évig voltunk együtt. Többször szétmentünk már, de mindig visszataláltunk egymáshoz. Vele akartam leélni az életemet, mindennél jobban szerettem őt. Aztán kidobott, mert sokat veszekedünk, amiért ő állandóan bulizni járt, én meg féltékeny voltam. Szakítás után egy hónapig még húzta az agyam, közben lefeküdtünk, csókolóztunk, stb. Aztán most kiderült, hogy már a kapcsolatunk alatt csalt engem és most is ezzel a lánnyal kavar (úgy hogy engem még szinte naponta hívogatott meg írkált, hogy neki is rossz, meg minden). Magyarul jogosan voltam féltékeny, végig igazam volt, csak ő tagadott és engem állított be hülyének... Le se tudom írni hogy érzem magam, hogy én őt tiszta szívemből szerettem és megtette ezt velem... De a legrosszabb, hogy még mindig szeretem, még mindig vonzódok hozzá... Hiányzik az illata, a csókja, minden, ami ő... Nem tudok magamhoz térni a történtek után... Fel fogom ezt tudni dolgozni valaha? Hogyan?
2016. okt. 13. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Idővel. Kb. 3 év, ha nem jöttök megint össze, vagy nem találsz valakit helyette. Ha ennyire mélyen érintett, akkor szerintem ne próbálj meg addig beszélni vele.


Mozdulj ki és próbálj ki új dolgokat!

2016. okt. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezek után nem hiszem, hogy valaha is bízni tudnék benne... Olyan szinten hülyére vett, hogy már én is elhittem, hogy üldözési-mániám van... Közben meg... És ráadásul egy olyan éjszakán is megcsalt, amikor állítólag bulizni volt és még fel is hívtam és ő még képeket is küldött, hogy ott van a szórakozóhelyen és minden oké, csak addig a csaj "elbújt"... Szakítás után is tette nekem a szépet, hogy így meg úgy fáj ez neki is, meg hogy nem azért szakított velem, mert nem szeret... és még volt pofája eljönni hozzám miután kidobott, hogy kölcsönkérjen valamit... Közben meg a csajt fűzögeti tovább meg vele randizgat...
2016. okt. 13. 21:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Nézd. Onnantól, hogy megvoltak a veszekedések, lehetséges - de nem biztos -, hogy te magad üldözted másik nő karjaiba. Pasik így működnek. Ha megszabod nekik, hogy mit NEM csinálhatnak, bogarat ültetsz a fülükbe, és ha elveszíted a tiszteletüket, onnantól pont azt fogják csinálni, amit tiltanak.


Fel fogod tudni dolgozni, úgy, hogy a következő kapcsolatodra koncentrálsz. Biztosan találsz olyan férfit, aki megért, és tudod szeretni, és ő is téged.


Mindenesetre a bulizás, ha egyedül jár el, hosszú távon sűrűn nem szerencsés.

2016. okt. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!