Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek mennyi idő kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idő kell ahhoz hogy egy hosszú kapcsolat teljesen lezáruljon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azt szeretném Tőletek kérdezni, hogy mit gondoltok arról, hogy egy hosszú kapcsolat (11-év), elég 3hónap, hogy már végleg elfelejtsenek?

Azért kérdezem így, mert a párom elment Svájcba dolgozni, már több hete, és rossz érzés az, hogy Én nem vagyok olyan, hogy ilyen simán felejtsem a dolgokat, nekem sokszor eszembe jut, pedig Ő bántott meg és miatta ért véget a kapcsolat, és nagyon rossz azt megemészteni ennyi idő után, hogy ilyen simán elfelejtett mindent, Szerintetek azért mert valaki külföldön van, sokkal jobb könnyebb helyzetben van? Ráadásul barátokkal van kint, Én meg sajnos rosszabb helyzetben vagyok, mert hát Én ugye nem tudtam környeztet változtatni, és kicsit megrekedve érzem magam, nehéz még mindig.

Meg köszönném ha segítene valaki.



2016. aug. 30. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egészen biztos, hogy neked most a nehezebb. Egyrészt a szakításnál is te voltál a szenvedő fél, másrészt neki a feldolgozásban is segít a környezetváltás. 11 évet nem lehet egyik pillanatról a másikra lezárni, ennyi idő már mindenkiben nyomot hagy. Hidd el, benne is! Hogy neked mi segíthet? Próbáld meg nem azt figyelni, hogy ő épp hol tart a feldolgozásban, mit csinál, merre jár. Koncentrálj magadra! Mivel neked a régi, megszokott környezeted van, próbálj újítani! Egy-két plusz program barátokkal, haverokkal, amire mondjuk a kapcsolat mellett kevesebb időd volt. Szánj több időt a hobbidra, kapcsolódj ki, de semmiképp ne otthon ülj munka után, mert akkor önkéntlenül is a múlton és rajta fogsz gondolkodni. Kitartás!
2016. aug. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem hiszem, hogy neki könnyebb, talán annyival, hogy ott vannak mellette. De ha ő bántott meg téged és ő ment el, akkor nyilván ez volt a döntése, ezt szerette volna. Nagyon nehéz egy hosszú kapcsolatot lezárni, az emberből ilyenkor kiszakad egy darab és hirtelen úgy érzi, kirántották a lába alól a talajt. Én is voltam így, pont 11 év után mentünk szét és bár ott én akartam kilépni, mert nagyon durván bánt velem, majdnem két év volt, mire fel bírtam dolgozni, hogy csalódással ért véget az olykor szebb időket látott kapcsolatunk.


Sajnos, akármilyen fájó belegondolni, tovább kell lépni és esélyt adni arra, hogy boldogabb jövőd legyen valaki mással. Nagyon nehéz, többször átéltem és ahogyan a jelenlegi kapcsolatom alakul, valószínűleg megint ez vár rám ismét.


Annyit tudok tanácsolni, hogy ne a jó dolgokra gondolj ilyenkor, hanem arra, hogy miért lett vége. Később majd, amikor már túl tetted magad ezen az egészen, akkor úgyis csak a szebb emlékek maradnak meg, de addig ne kínozd magad azzal, hogy visszavágyódsz.


35/N

2016. aug. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy év. Mert ott lesz majd nélküle a karácsony, a nyár, a szilveszter, stb. Nem véletlen gyászév :)
2016. aug. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

sziasztok! :-)

Köszönöm a segítő szándékot mindenkinek,

tudom még előttem van egy pár akadály, ami nem könnyű,

remélem nekem is sikerül megtalálnom kiutat, úgy mint neki.

2016. aug. 30. 10:24
 5/6 anonim ***** válasza:

És ezt honnan veszed hogy ő simán elfelejtett mindent?

Azért mert nem panaszkodik, nem siránkozik?

Hidd el, attól benne is ugyanúgy munkál a dolog.

Tudom, épp ilyen helyzetben vagyok. Egy 7 éves kapcsolatnak lett vége, lassan fél éve. Miután szétmentünk, a volt párom többször panaszkodott, érzelgősködött stb. Mert a nők általában így dolgozzák fel. Én viszont nem tettem ugyanezt, csak visszahúzódtam, megpróbáltam kialakítani a saját kis életemet. A mindennapjaim pocsékok, nekem is piszok nehéz lelkileg, de nem panaszkodom, megpróbálok előrefelé nézni.

Azóta időről időre meg is kaptam tőle, hogy milyen könnyen elfelejtettem őt, milyen rossz látni hogy ilyen jól elvagyok nélküle. Pedig ha tudná...

2016. aug. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Orulj neki h nem keres.hidd el az sem jo ha mindig probalkozna bekulni.

14ev hazassag utan(az utolso 5 kesz katasztrofa semmiben nem ertettunk eggyet)valunk kozos megegyezessel, es allandoan keresi a lehetoseget h bekuljunk.nagyon rossz majd mindennap nemet mondani!

Foglald el magad,probalj nem ra gondolni.nekem ez valt be

2016. aug. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!