Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mihez kezdjek? Megint szakítot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek? Megint szakított velem.

Figyelt kérdés

A mi történetünk annyit takar, hogy jövő áprilisban lettünk volna 5 évesek a mostanra már volt párommal, ám már előző április évfordulónk előtt sokkal, szakított egyszer velem azzal a mondókával, hogy nem lesz jó nekünk hosszútávon, egyedüllétre vágyik, elnyomtam, és így tovább.. Majd 3 hónap múlva kopogtatott az ajtómon, és ismét besétált az életembe. Addigra már helyre jöttem viszonylag, ám néhány hét múlva ismét összejöttünk, mert minden visszajött bennem, és nyilván benne is. Egészen a mai napig tartottunk ki. Sokat vitáztunk, a részéről nem éreztem, hogy igazán szeret, nem mutatta ki őszintén, én pedig sokat hisztiztem, és keveseltem a törődését. Majd a mai napon egy napnyi vita utáni csend után eljött hozzám, és megint azt mondta, hogy nem tudja mi van vele.. nem lesz ez így jó neki, és elakar hagyni. Többször rákérdeztem, hogy már nem szeret? Elakar dobni? Mit akar? Egyszerűen bólogatott, hogy nem tudja. Szeret is meg nem is. Így hát nem könyörögtem, majd annyit szólt, hogy sajnálja és elment. Teljesen reménytelennek érzem a helyzetem, és újból átélni ezt az egészet egyszerűen szörnyű.

Szabad-e reménykednem, vagy mihez kezdjek most? Szükségem volna néhány jó tanácsra.

20/L


2016. okt. 14. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne kínozd magad egy ilyem emberrel! Fiatal vagy, találsz hamar normális barátot. Az ilyen meg szórakozzon mással...


Amúgy nekem is volt húszonévesen egy ilyen barátom, aki időnként szakított, de kibékültünk. Majd egyszer végleg szakított, persze én voltam a hibás szerinte mindenért.

2016. okt. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ketszer kidobott,te meg remenykedsz?felejsd el,tobbett nefogadd vissza
2016. okt. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Szergej55 ***** válasza:
83%
Te egymás után hányszor szeretsz kutyagumiba lépni arra várva, hogy legközelebb már tutira nem lesz büdös utána a cipőd?
2016. okt. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ez volt nálunk. Ez a 3. szakításunk a 8 év alatt, de az utolsó is. Szóról szóra ugyan ezeket mondta nekem, amiket neked. És tudod mi volt az igazság? Az hogy már hónapokkal ezelőtt megcsalt és nem tudta kiverni a csajt a fejéből. Közben még persze hülyített engem, mert a csaj se volt teljesen hülye, hogy egy csalfa pasival kezdjen. A 2. szakításnál is ez volt, egy másik lány jött a képbe, szakított velem és azt hitte, majd a karjaiba rohanhat, de a csaj kikosarazta, mert nem hagyta el az exemért a pasiját, így az exem visszakönyörögte magát. Most már tudom az igazságot, hála a modern technika vívmányainak.

Még fiatal vagy, majd találsz jobbat. Ne kövesd el azt a hibát, hogy több évedet vesztegeted egy ilyen alakra, aki úgy dobál, mint egy labdát. Egy pasi soha nem dobná el azt a lányt, akit szeret.

2016. okt. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
dehát miken vitáztatok? pénz,munka,étel,iskola,család? ... szerintem jobb, hogy vége, még nagyon fiatal vagy...
2016. okt. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Valójában annyi volt a legtöbb vita tárgya, hogy nem fordított elég figyelmet rám ezért meg azért, én pedig többször említettem vagy amikor már elfajultak a dolgok, vitában mondtam el, hogy úgy érzem nem törődik velem igazán. Tudom, hogy én sem vagyok szent, de igyekeztem.

A válaszokat pedig köszönöm! Igyekszem talpra állni, és hátatfordítani neki.

Különösen köszönöm a #4 válaszolónak, és sajnálom, hogy neked is átkellett esned ezen..

2016. okt. 14. 23:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha még olvasod, végül mi történt?
2021. dec. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7: Hu, érdekes, hogy ennyi év után pont most jutott eszembe nekem is visszanézni ide :)


Nos, amennyire feltudom idézni, az történt, hogy végleg elbúcsúztunk egymástól. Szakítás után beköszöntött néhány hétre/hónapra egy kimondatlan némasági fogadalom. Később még találkoztunk egyszer megbeszélni, mi legyen a közös berendezéseinkkel. De ez a beszélgetés nem zárult túl békésen a sok elfojtott sérelmeink és indulatok miatt.. Ezután pedig már mindketten új kapcsolat keresésébe kezdtünk és többé már nem tudtunk egymásról semmit.


Érdekesség: épp a hetekben vettük fel a kapcsolatot egymással (én kezdeményeztem), de semmi nosztalgia, csak mint két ismerős, akik érdeklődnek a másik aktuális hogylétéről:) Óriási a változás mindkettőnkben. Kellett az a szakítás így utólag nézve.


Köszönöm az érdeklődést!:)

2022. jan. 6. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!