Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ez normális reakció?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális reakció?

Figyelt kérdés
2 évet voltunk együtt a barátnőmmel,de az utóbbi 1 év már nemigazán ment nekem a viselkedése miatt(túl akaratos ,pörgős,bulizós...)Többször próbáltam szakítani vele de valahogy mindig visszatértünk egymáshoz,amit mindig ő kezdeményezett.Utoljára volt egy nagyon csúnya veszekedésünk ő zsarolt,hogy feljelent a munkahelyemen egy bizonyos dolog(munkahelyi téma,ha elmondja a főnökömnek akkor a minimum,hogy kirugnak) miatt,ha őt elhagyom. Erre én elhordtam őt nagyon csúnyán mindennek meg az anyukáját is...(nem gondoltam teljesen komolyan csak nagyon feldühített).Végülis nem jelentett föl hanem erre 2 napra írja,hogy randizni fog másnap egy sráccal akit én is ismerek. Ha tényleg annyira szeret meg ilyenek akkor nem megy el 2 nap múlva randizni mással...Tényleg ennyire idióta lehet egy 28 éves nő?
2016. okt. 16. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szabad no. Azzal randizik akivel akar,teged pedig nem rugtak ki,vegulis neked most jo.Ne porogj rajta h vele mi van,legjobb lenne ha megszakitanatok minden kapcsolatot.
2016. okt. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak az a fura,hogy nekem állandóan előadta,hogy halálosan szerelmes belém meg ilyesmi,de ha télleg az lenne akkor nem menne el a szakítás után 3 nappal randizni nem?
2016. okt. 16. 09:00
 3/7 anonim ***** válasza:
De. és Nem.
2016. okt. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem idióta, de nem kellesz neki

a legjobb pasikat is meg lehet unni

2016. okt. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ok,hogy nem kellek nekimert végülis én akartam a szakítást,de nekem az a fura,hogy 3 nap múlva mással akar randizni. 2 évet 3nap alatt alatt letisztáz magába,úgyhogy már leszervez 1 randit is?
2016. okt. 16. 09:47
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kevésbé normális a te reakciód, hogy a szakítás UTÁN is ezen rugózol. Semmi közötök egymáshoz.
2016. okt. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak féltékennyé akar tenni, azt várja, hogy most dúvadként odarontasz, és visszaveszed a "nődet".

Kívánj nekik gondolatban minden jót, és ne foglalkozz vele.

A munkahelyeden pedig ha be akar mártani, de konkrét bizonyítéka nincs, akkor nyugodtan mondd meg, hogy csak be akar mártani, mert most szakítottatok.


Ha tovább fenyeget, akkor meg vele tisztázd, hogy OK, nyomjon fel a főnöknél, csak annyit ér el, hogy utálni fogod, de visszakapni nem fog.


Amúgy a legegészségesebb az lenne, ha mindenhol tiltod, törlöd a számát, és nem tartjátok a kapcsolatot egyáltalán.

2016. okt. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!