Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Pár napja szakítottak velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napja szakítottak velem, úgy érzem nem bírom ezt az érzést, mit tegyek, hogy könnyebb legyen?

Figyelt kérdés
Még pluszban, hogy depresszióval és pánikbetegséggel jártam pszichiáterhez, már majdnem kigyógyultam, de most visszajött minden. Most megint mély depresszióba estem, és ez nem csak a sima szakítás utáni szomorkodás, hanem az a régi depressziós érzés... Nem tudom mit tegyek, hogy jobb legyen.. :(

2016. okt. 17. 20:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél írj üzenetet, hogy mi történt. Szívesen meghallgatlak, esetleg tanácsot adok ha tudok.

Nekem segíteni szokott ha kiírhatom magamból. :)

2016. okt. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!