Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi volt a legfájdalmasabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legfájdalmasabb indok, amivel szakítottak veled/elutasítottak?

Figyelt kérdés

2016. júl. 19. 15:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hehe, konkrét ilyet nem tudok, de egyik exbarátnőm azt mondta, hogy attól hogy szakítunk még örülne, ha lennék a későbbi gyermekei keresztapja.:D Na, ez letaglózott. Bár megjegyzem, mai napig barátomnak tekintem és ők elég hithű reformátusok, az ő szájából ez a mondat tényleg nagy jelentőségű, csak na... szerintem elég rosszkor jelentette ki.:D
2016. júl. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%

Idézem:

"Te egyszerűen csóró vagy, én nem ezt érdemlem..."

2016. júl. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
A f4szom sem nézte az alkategóriát, te is nyugodtan odaírhattad volna, hogy a kérdés lezbikusokra vonatkozik. Minthogy flegmán idebiggyessz egy szót.
2016. júl. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Bocsi.
2016. júl. 19. 15:40
 5/12 anonim ***** válasza:
35%

Unalmas, hogyha van külön kategória, akkor még mi biggyesszük oda a kérdés végére, hogy hová írtuk ki.


Kérdező, ne kérj bocsánatot!! Figyeljetek egy kicsit jobban oda.

2016. júl. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Oké.
2016. júl. 19. 16:01
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

Nem arról van szó, hogy oda kell biggyeszteni a kategóriát a kérdés végére, de esetleg egy megszólítás az alábbi formában: "Kedves lezbikusok..", vagy ilyesmi sokat segítene. És nem arról van szó, hogy lusta lennék elolvasni az alkategóriát.. :)

Nem akartam csúnyán válaszolni az imént, ne haragudj érte.

2016. júl. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azta..még egy érdemi válasz sem érkezett...
2016. júl. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem igazság szerint "kulso" körülmény volt a szülei beleszoltak ,eltiltották tőlem ,őt pedig nem fogadták el és nem engedték hogy akár találkozzunk is.Összevesztem az anyjaval és utána lehordott mindennek ,én pedig nem hagytam magam,de nem voltam olyan alpári mint az anyja,nem tudom mi lett rólam mondva ,de azóta a lány sem áll velem szóba.
2016. júl. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én (mobilról) nem látom, hogy ez miért leszbikus kérdés. De a válaszom passzolni fog: Egy koleszben lakik az exbarátnőjével és, amíg egy épületben élnek, képtelen kiábrándulni belőle, szóval inkább fejezzük be, ami köztünk van.
2016. júl. 26. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!