Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen röhejes kifogásokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen röhejes kifogásokkal szakítottak veletek? 34F

Figyelt kérdés

Nekem a kedvencem az volt, hogy: "Nem akarok elveszíteni egy ilyen jó barátot".

A legőszintébb: " Hát nen nézel ki olyan nagyon jól!" Monjuk egy tehén szájából elég viccesen hangzott!

Legalább röhögjünk egyet, ha akkor olyan rosszul esett is! :-)



2016. okt. 12. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

"Tőled mindenki óvott, mert a csillagjegyeink egymás ellentétei, és ezen nem tudtam magam túltenni."

Mondjuk szerintem ez őszinte volt, de nem bírtam ki röhögés nélkül.

2016. okt. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kapásból, becsszóra, nem adtam kölcsön fél millát.
2016. okt. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
"Az oltozkodesunk alapjan megallapitottam, h nem illunk ossze...bar, ha nem ez az undorito kabat lenne rajad, akkor meg latnek nemi eselyt...de igy, sajnos nem..."...eletem elso ugymond komoly kapcsolata. Csak a csokig jutottunk hal ìstennek :D
2016. okt. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem volt még sohasem klasszikus, megindokolt szakításom.
2016. okt. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
3 kapcsolatom volt abból 2x én léptem ki. A harmadiknál én lettem dobva. Indoklás "nem tudom, már nem úgy szeretlek" xD
2016. okt. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor süteményt kívántam, kiírtam a híres face-ra.Egy férfi ismerősöm megígérte, hogyha egyszer felém jár, hoz egy tálcával.Válaszoltam neki annyit, hogy na azt várhatom.Ex meglátta ezt a válaszomat és flörtölésnek minősítette.Egyből kivágott.Azóta nem beszéltem vele.😂
2016. okt. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Három hét után közölte, hogy a kapcsolatunk olyan komoly szintre lépett, amit ő már képtelen kezelni. Erre a következtetésre abból jutott, hogy megkérdeztem kér e reggelit.


Akkor rosszul esett, de utólag igazából vicces. :D

2016. okt. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Túl intelligens vagy."

Azt hittem lefordulok a padról, teljesen oda voltam a pasiért.

2016. okt. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
"A haverom szerint nem vagy valami csinos és most már engem is zavar,mert mindig eszembe jutnak a szavai miközben veled vagyok" :D
2016. okt. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!