Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tennétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a párotok elég megalázóan kidobna, másnap pedig a nőgyógyásznál kiderül, hogy gombás fertőzés miatt mindkettőtöket kezelni kell?

Figyelt kérdés
2016. okt. 21. 10:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
39%
Oszinten?! Pont lesz@rnam, ha neki is kezeltetnie kell magat. Ha nem lennenk beszelo viszonyban, akkor csak magammal torodnek. Majd egyszer biztos neki is feltunik a dolog es elmegy orvoshoz. Ennyi.
2016. okt. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
71%

Én sem azt írtam, hogy rohanjon hozzá fejvesztve.. :D szólni bárhogyan lehet!

De über g... - ség lenne nem szólni neki, már csak a leendő partnerei miatt is ! Gyógyszert valóban ne adj neki, de szólj, hogy fáradjon ez orvoshoz.

2016. okt. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
60%

szerintem először is tegyél fel egyenes kérdést itt, hogy tudjuk, mire vársz választ.


Mit tennétek, ha a párotok elég megalázóan kidobna

Mit tennétek, ha a nőgyógyásznál kiderül, hogy gombás fertőzés miatt mindkettőtöket kezelni kell?

szóljak-e neki, hogy be kéne szedni egy gyógyszert?

nem akarok vele találkozni, hogy odaadjam a gyógyszert.


egyébként hagyjad.

1. a gyógyszer a te adagod, a krémes tubust meg gondolom, nem akarod napi kétszer cserélgetni vele.

2. valószínűleg nem fog semmit észrevenni, sokszor a férfiakon nem jön ki

3. ha mással akar gyorsan dugni, használjon gumit amúgy is

2016. okt. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
51%

Ha jól gondolom, egy dúvad, agresszív állat az ex. Ha most a kérdező felhívja ezzel, akkor lehet, hogy befizet még egy-két pofonra, mert az lesz az első, hogy biztos félredugott, és akkor kapta el, úgy adta át neki is.

Arra nagyobb esély van, hogy valahol megvárja a kérdezőt, és összeveri, mint arra, hogy foglalkozzon egy gombás fertőzés kikezelésével.


Ebből kiindulva én a kérdező helyében nem szólnék. Majd rájön magától...

2016. okt. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. A hüvelygombát jellemzően nem "elkapja" az ember, hanem a normálisan is jelenlévő gombák szaporodnak el a hüvelyben túlságosan. A partnert csak akkor kell kezelni, ha panaszai vannak, vagy ha visszatérő a dolog.

Ha panaszai vannak, nyilván lesz annyi esze, hogy eltakarodjon dokihoz.

2016. okt. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

A férfinél gyakran nem jár semmilyen tünettel a gombás fertőzés, tehát nem biztos, hogy észre fogja venni, viszont ettől függetlenül hordozó, így átadhatja sajnos másnak.

Ha nem akarsz vele találkozni, írd meg neki sms-ben, hogy mi a helyzet. Legalább a lelkiismereted tiszta marad.

2016. okt. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát én biztosan nem is szólnék neki.


1. Gombád bármitől lehet, nem csak elkapod valakitől. A mosószertől, egy rosszul kimosott bugyitól, uszodától, szolitól stb.

2. a férfiakon gyakran ki sem jön. Rengetegszer volt már gombás fertőzésem (érzékeny vagyok rá) de csak egyszer fordult elő, hogy a másikon is látszott 1-2 piros pötty.

3. Megbánt, megaláz, kibod - te meg futsz utána mert jajj de aggódsz az egészségéért. Ha ennyira szemét volt, akkor minimum rohadjon le a lógója, nemhogy még vigyél neki gyógyszert meg jajj ne igyál rá alkoholt. Kit érdekel?

4. Igen átadhatja másnak...de egyrészt ha már most kefél akkor használjon gumit, ha pedig nem akkor magára vessen. Illetve a hölgyemény is aki egy frissen szabadult csődörre ráveti magát gumi nélkül.


Tudom, friss szakításnál a kidobott fél még "együtt"-ben gondolkodik, közös emlékek, közös holmik, közösen oldjuk meg a betegséget is...de hidd el, tapasztalatból mondom, hogy ő már semmiben sem gondolkodik közösben veled, és eszméletlen megalázóan jönnél ki egy ilyen szólás miatt. Kiröhögne, de legjobb esetben is csak egy kellemetlen beszélgetés lennél neki.


Mondjuk a másik oldalt nem hallottuk, lehet normális a fazon és abban az esetben igen szólnék neki. De akkor sem vinnék gyógyszert, menjen ő az orvoshoz (bár mivel tünete nem lesz, max egy általános gombagyógyszert fog kapni).


Értékelem, hogy itt ennyi becsületes válaszoló van, és bár ilyen lenne a világ. De sajnos az emberek nem ilyenek, nem szólnak a másiknak. A szerető nem szól a másik nőnek csupán beszületből, hanem inkább tönkretesz gusztustalanul egy családot, egy feleséget. És neked "csak" egy gombád van, semmi súlyos...felejtsd el.

2016. okt. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
50%

4-es vagyok.

Így atolvasva a többi véleményt, lehet tényleg igazuk van és nem kellene szólni. Nehogy az agresszivitasa tettlegessegig fajuljon. Talán tényleg az a legjobb, ha csak magaddal foglalkozol. A többit oldja meg ő!

2016. okt. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha gombás fertőzésetek van hidd el azt magától is észreveszi! Fura, ha nálad csak vizsgálat során derült ki, ugyanis csíp, vagy viszket. Nem kell beszélned vele, dobj neki mailt vagy sms-t.
2016. okt. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ex atadja a fertozest a kovetkezo partnerenek,ugy, hogy neki tunetei sincsenek,akkor majd lesznek tunetei az uj nonek, es szepen kikezelik oket egyutt.Szoval te csak ne aggodj az ex egeszsege miatt.
2016. okt. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!