Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátnőm igazából a féltestv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm igazából a féltestvérem!?

Figyelt kérdés

Foggalmam sincs hogy melyik kategóriába tegyem...és bocsi ha zavaros..

Mielőtt apám és anyám összeházasodtak volna, apámnak volt egy felesége akit elhagyott..és most 23 évvel később amikor elvittem bemutatni akkor mondja el hogy a féltesóm!!! De mi már le is feküdtünk..most még is hogy álljak ezek után a féltesómhoz..egyértelmű hogy szakítunk de mostmár nem csinálhatunk ugy mintha nem történt volna semmi..ezt elmondjam anyámnak?.. Tartsam a kapcsolatot a féltestvéremmel?



2016. okt. 24. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Szakítsatok, tartsatok némi szünetet a kommunikációban, ami lehet 1 hónap, de lehet hogy fél év, vagy egy év is, utána ha már elmúltak az érzelmek, tarthatjátok a kapcsolatot féltesóként-barátként.


Ha ugyan az egész kérdés nem egy őrjöngő kitaláció, mert ha igen, akkor meg inkább oda kéne figyelned így iskolaidőben az órára.

2016. okt. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat és megfogadom. Sajnos nem az..de jobb lenne ha ez nem történik meg
2016. okt. 24. 11:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem üljetek le mindanyian és beszéljétek meg a dolgokat. És tényleg tartsatok szünetet a komunikációvan.
2016. okt. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Sok lesz a "Gömbvillám és szerelem" c. latin szappanoperából egy időre.
2016. okt. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
van ennek jogi oldala is... asszem a féltestvérek már házasodhatnak. a genetika "csak" 25%-ban egyezik. az nem nagy kockázat
2016. okt. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A jog nem a genetika oldaláról közelíti meg ezt.

Jogban nincs testvér és féltestvér megkülönböztetve. Csak testvér van. Akiknek legalább az egyik szülőjük azonos ők testvérek.

Testvérek nem házasohatnak.

Szexuális kapcsolatuk pedig vérfertőzés. Ami büntetendő.

2016. okt. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

nekem nincsen családom egyedül éltem a hugom a válása után költözött hozzám

nincs megcsalás mindketten magányosak voltunk

2016. nov. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!