Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdtem a féltestvérem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a féltestvérem idősebbik lányával, mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Rettentően ciki és beteges kérdés de SOSEM ismertük egymást tegnap előttig!! Nem igazán tartotta velünk és mi se nagyon tartottuk a kapcsolatot a féltesómmal (apai ágról) és egy buliban találkoztam egy lánnyal aki új a városban és lejött ismerkedni az általam kedvelt szórakozóhelyre és azonnal megtetszett ahogy megláttam,erre elkezdtünk ismerkedni és aztán történtek a dolgok szépen sorjában...másnap mikor a frissen ideköltözött féltestvérem átjött a 2 lányával látogatóba akkor azt hittem ott kapok szívrohamot helyben,kb. rajta is hasonló tünetek jelentkeztek.....SOHA az életben nem tettem volna ilyet rokonnal mert gusztustalannak találom de most nagyon ideges vagyok,még magamtól is undorodom....származhat ebből valami betegségünk??
2012. okt. 26. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
R.ban kór egy kis vérfertőzéssel keverve! Nyami:) Ti a aztán tudtok élni:)
2012. okt. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Örülj!
2012. okt. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!