Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a legjobb gyógymód a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb gyógymód a szakításra?

Figyelt kérdés
Én eddig nem köteleztem el magamat soha egy nő mellett sem, mert nem tartottam fontosnak a kapcsolatot, ám a.. hát most már ex barátnőmmel 2 évig együtt voltam aztán ma úgy döntött, hogy vége. A gáz ezzel csak az, hogy én full szerelmes vagyok belé, és nem tudom csak így elfelejteni, első normális kapcsolatom és az első nagy szerelmem volt, kérlek segítsetek!

2016. okt. 26. 01:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Meny el a barátaiddal szórakozni,de még ne ismerkedj mert az csak visszarántana. Kösd le valamivel a figyelmedet minél tovább pl hobbival. Ha ezek nem mennek akkor meg próbálhatsz valakit felszedni hátha elfelejteti veled..de nem biztos hogy jó sül ki belőle
2016. okt. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hidd el jobb ha az első kapcsolat véget ér pár év után, ha nem érne véget 50 évesen bánnád, hogy mennyi minden kimaradt az életedből. Persze menj el szorakozni, kösd le magad hobbikkal. De ha akarod ha nem ugyis fog jönni majd másik nagy szerelem és akkor saját magadon mosolyogsz hogy milyen tapasztalatlan voltál hogy régebben azt nagy szerelemnek hitted.. Ugyhogy jobb ha az első nagy szerelem kb. 2 évig tart, aztán még jönnie kell párnak mire meg fogsz tudni állapodni.
2016. okt. 26. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az idő..
2016. okt. 26. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 BlackSword ***** válasza:
Pálinka... Igaz az nem megoldás, de legalább a kérdést elfelejted egy pár órára
2016. okt. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kedves válaszolóval nem értek egyet teljesen. Nincs megírva sehol sem, hogy nem az első vagy a második szerelem lesz a nagy szerelem. Bánná, hogy sok minden kimaradt az életéből? Miért? Ha boldog azzal akivel van és az az első szerelme, akkor miért bánná? Sosem értettem ezt a gondolkodás módot. Nekem ez a második komolyabb kapcsolatom, 26 éves vagyok, és ha 50 éves koromban is vele lennék, amit remélek, nem bánnám... Mert szeretem.
2016. okt. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*kedves második válaszolónak írtam:)
2016. okt. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csakis az idő segít.

Idővel rájössz, miért mentetek szét és hogy miért is nem működött volna.

És sok-sok év múlva már csak egy emlék lesz. Az első szerelem emléke.

Jársz el szórakozni, sportolj, tanulj, barátokkal programolj, ne legyen időd otthon marcangolni magad. Ez általában be szokott jönni.

2016. okt. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy nagy kefe.
2016. okt. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5.ös 26 éves koromban én is igy gondoltam, de most 50 elmultam, és nekem az a tapasztalatom akik fiatalon lekötötték magukat egy életre, legkésőbb 40 éves korukra megbánták, persze vannak kivételek, mondjuk én egyetlen eggyel se találkoztam.. max. azért maradtak sok esetben együtt mert gyerekek, anyagiak összekötik őket és lusták változtatni, de viszont nem boldog kapcsolatban élnek..
2016. okt. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak az idő. de most tudhatod, hogy milyen fájdalmat okoztál te, ill. a fiú, amikor úgy cserélgetik a nőket, mint az alsóneműt. Ez az állapot - mármint a lelki fájdalom - el fog tartani egy ideig, nálam kb. 2 évig szokott, azzal tudom csökkenteni, hogy kibeszélem magamból, persze a fiúknál ez másképp van, ha nincs olyan barátod, aki meghallgat, akkor menj kirándulni, utazni, biciklitúrára stb. De ne kezd el inni!!! Ki tudja, abba tudod-e hagyni.
2016. okt. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!