Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy reagáljam le a dolgokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagáljam le a dolgokat, ha találkozom velük?

Figyelt kérdés

2 éve az exem darabokra törte a szívemet egy másik nő miatt. A nőcske pár hete életet adott a közös kislányuknak. Teljesen még a mai napig sem tudtam feldolgozni a szakítást, még mindig bennem van a szálka. Nem haragszom már rá, megbocsájtottam neki, de legbelül még mindig fáj a dolog!

Viszont mit tegyek ha esetleg találkozom velük és a picivel egy bevásárlóközpontban vagy bármilyen 4 fal közti helyen? Eszembe jutott és elkezdtem gondolkodni,h ilyenkor mi lenne a helyes: Odamenni hozzájuk és gratulálni, vagy csak menjek el mellettük? Az utóbbit tahóságnak tartom, nem tudom ezt magamról elképzelni, h csak továbbmegyek, mert azt hinnék (szerintem), h savanyú a szőlő... Ilyenkor szerintetek mi lenne a helyes? Köszönöm a válaszokat! :)


2016. okt. 31. 07:54
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Mivel az irasodbol nyilvanvalo, hogy bizony savanyu az a szolo, es meg nem vagy tul rajta, igy inkabb ne csinalj semmit. Gondolom, nem vagytok heti szinten egyutt kavezgatva csacsogo barati tarsasag igy harman, hanem valoszinuleg semmilyen kapcsolat nincs koztetek, igy plane nincs ertelme. Max. egy gratulalo level az exnek valamilyen feluleten, aztan annyi eleg. Csak magadat hoznad kellemetlen helyzetbe.
2016. okt. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elmész mellettük, közben odanézel, köszönsz. Fogadod a köszönésüket, majd továbbmész. Ennyi.
2016. okt. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2es megmondta mi a frankó.
2016. okt. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. komment: Épp ellenkezőleg, nem egy újszülöttre leszek féltékeny és irigy... És pont ezt a fajta oktalan feltételezést szeretném elkerülni az ő részükről is, ezért kezdtem el gondolkodni ezen, h mi lenne a helyes reakció!


Megoszlanak a vélemények... 😄 Levélben olyan tanácsot kaptam, h ebben az esetben menjek oda gratulálni mert pont ezzel a lépéssel nem fogok olyan látszatot kelteni, h irigy vagyok... Szóval most aztán nem tudom 😁

2016. okt. 31. 12:53
 5/5 anonim ***** válasza:
En sem az ujszulottre gondoltam :D. Hanem tovabbra is "nőcskekent" emlegeted, es gondolom ez tovabbra is tuske (es ezzel ok is tisztaban vannak), hogy o elerte ezt az exeddel, mig te nem. Van esely ra amugy hogy osszefuss veluk? Bar en tovabbra is egy sima gratulalo levelet irnek az exnek, aztan nem gondolkoznek ezen tovabb.
2016. okt. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!