Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek lesz folytatása?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lesz folytatása?

Figyelt kérdés
Egy éve küzdök egy lányért eleinte csak kavarásnak indult, de ahogy megismertük egymást rájöttünk mennyire is hasonlítunk és elkezdtünk randizni szerelmes lettem. Majd jött a szakítás mivel más más egyetemre mentünk. Tartottuk a kapcsolatot és vissza tértünk erre kavarásra mivel 2 hetente járt haza. Így ment ez februárig, ez idő alatt többször megbántott szándékosan, de nem akart elveszíteni sosem. Februárban 1 hónapig nem találkoztam vele csak fbon beszélgettünk, majd márciusban újra elkezdtünk randizni majd együtt lenni 2 hónapig. Ekkor a pszichológusa megkérte hogy szakítson velem, mivel ez akadályozom a gyógyulásban. Ez után 1 hónapig nem találkoztunk, de utána újra kezdtük mivel a szakítás követően depreszióba esett. Minden jól ment majd elkezdte lemondani a randikat, hanyagolt. Ekkor össze zavarodtam és smároltam egy másik lánnyal amit utána rögtön megbántam, felhívtam és elmondtam neki. Megbocsátot és magát is hibáztatta mivel hanyagolt, de a mai napig nem felejtette el, hogy megbántottam. Eljött a szülinapja, vettem neki egy bőrkötéses naplót, amire mindig is vágyott. Aztán nem sokkal rá újra megszakította velem a személyes kapcsolatot újra csak facen beszélgettünk és vissza tért ahhoz, hogy bántoson. Ekkor derült ki azért bánt engem tudat alatt mivel komoly érzéseket táplál irántam. Emiatt védekezésképp engem bánt. Emiatt is jár pszichológushoz, de többször nem fordult elő az hogy bántottam volna. Megbeszéltük, hogy hagyjuk egymást, de mit ad isten, szakot váltott és egy egyetemre kerültünk. Újra elkezdtünk találkozgatni, majd kiderült hogy egy másik fiúval is találkozgatott. Beszélgettünk róla, a másik fiú iránt nem érez semmit, teljesen semleges felszínes dolgokról beszélgetnek. De sajnos mellettem hiába érezte magát boldognak ugyan akkor félt, szorongott hogy újra megbántanám. Majd ultimátumot adtam neki, döntse el kivel is akar lenni. A másik srácot választotta, így megszakítottam vele minden kapcsolatot, de heti szinten látni fogom egy közös óra miatt. Szerintetek lesz folytatása?

2016. okt. 31. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lesz. Adj hálát a sorsnak, hogy a másikat választotta.
2016. okt. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Életemben először éreztem ilyen erős érzelmeket valaki iránt és a lelki társának tekint engem.
2016. okt. 31. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!