Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek lesz még ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lesz még ennek folytatása? Vagy csak tesztel? Mer ő olyan nyugodt? Pedig nagyon szerelmes volt mindigis.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni, mert nagyon nehezen viselem a szakítást és annyira érthetetlen számomra. Párommal fülig szerelmes pár voltunk (vagyunk). Ő már az elejétől kezdve teljesen belém van zúgva, igazi úriember önzetlen és mindig előtérbe helyezett, más fél évig voltunk együtt...pedig házasságot mindent terveztünk a közös élet...nem egyszer adta tudtomra én vagyok a mindene a nagy Ő-je igazi álomba illő álom pasi.

Azonban nekem van egy forrófejű makacs heves természetem és bár én is igy tekintettem nagy szerelemre az egész kapcsoltra, sok vitát generáltam...de kb a semmiből...és sokszor az igazamat bántottságomat úgy akartam megmutatni hogy a szakítással fenyegetőztem de számomra ez nem volt komoly. Élőben lezajlott vitáknál az ilyen veszekedések után már rá 15 pecre megölelgettem, és mondtam, tudod hogy butos vagyok sohase hagynálak el,és kibékültünk, csak ez ilyen hiszti nálam.

Hát ennek meg lett a bőjtje....interneten mikor szüleimhez hazamentem hétvégére (mivel már együtt laktunk) konkrétan a semmin a hülyeségen összevesztem vele és jött a tipikus szakítás szövegem, de már másnap mikor békülni akartam már veszett kutya volt :( Azóta most külön lakom és találtam jó munkát, beszéltem vele élőben azt mondta, ha bebizonyitom hogy magam miatt képes vagyok talpra állni és megtartani egy munkát akkor kezdhetjük előről, mivel sokszor volt konfliktus forrás az, hogy nehezen tudtam elhelyezkedni. Vagy ha találtam valami elképesztően inkorrekt munkát nem tartottam ki ott 2 hétnél tovább. És most bántja, ez is, hogy szakítás után hirtelen találtam munkát, pedig csak egy barátnömmel békültem ki, hogy ki sirjam a lelkem neki és ő tudott munkát adni nekem. Ezt persze a párom tudja is.

Szóval ez a feltétele, hogy tartsak ki magamért, és ne ő miatta, mert ha ő miatta teszem, akkor ha visszavesz minden kezdődik előről...pedig tudja hogy szorgalmas vagyok, régen munkatársak voltunk úgy ismerkedtünk meg és aztmondta ez tetszett meg bennem, hogy szívós és dolgos vagyok, és otthon is. De most mégis bizonyitanom kell mert az elmult időben ez nem jött össze, illetve még azt is mondta, hogy találkozhatunk a találkozókon se csók se ölelés se több nem lehet mert ő tiszteli bennem a nőt, és nem kihasználni akar. Illetve nem akar csajozni, filmezni és lekötni akarja magát otthon. Mert nincs még egy olyan lány akit úgy tudna szeretni mint engem. És én vagyok a legesélyesebb, hogy a barátnője legyek, szeret de most elvesztette a hitét, attól fél, ha felesége lennék akkor is lelépnék a gyerekekkel mert rámjön a "szakítok" mizéria, és most besokkalt.

Én teljesen megértem, hibáztam nagyon, helyre akarom tenni a dolgokat, de annyira ilyesztő, hogy Ő aki a világ legszerelmesebb ember volt, kibirja immár 2 hete, csókom ölelésem nélkül. Amikor ezeket beszélgettük akkor is meghivott egy kávézóba egy italra, anyira illedelmes és tisztelettudó imádom. Annyira félek, be vagyok pánikolva nekem tényleg Ő a nagy Ő-m és nem értem az egészet. Szakítottunk a komolytalanságból komoly lett....mégis a közösségi odalon főképként is a közös képünk van, nem akar csajozni, keres, érdeklődik mi van velem. Második találkozón felmentem a régi albérletünkbe pár dolgomért, akkor is megkinált sütivel marasztalt kávéval, beszélgettünk...nem pedig az, hogy lerázott volna. Idő kell neki gondolom, de nem értem, mi játszódik le benne, hisz tényleg olyan szerelmes volt :( Szerintetek? lesz még ennek folytatása?



2016. máj. 4. 13:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Ui.: bocsánat a rossz helyes írásért, de körülbelül a könnyektől nem láttam ki gépelés közben.
2016. máj. 4. 13:26
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

En nem hiszem el, hogy ez neked tenyleg olyan fontos volt. Ha az lett volna, akkor nem fenyegetozol hisztis p***csa kisgyerekkent szakitassal, ha eppen nem a te akaratod teljesul. Felnottek ilyet nem csinalnak, most vegre te is elkezdheted ezt megtanulni, tekintsd a exed reakciojat ennek az aranak. Elege lett. Nem szeretne ugy elni hogy attol kelljen felnie hogyha kimond valamit te rogton a foldhoz vered magad es szakitassal fenyegetozol. Nem eltel meg egyutt ilyen onzo gyerekkel mint te magad, ugye? Frusztralo es megol mindent. Nekem van ilyen exem, nem hibaztatom, normalis vagyok vele, de soha nem szeretnek meg egyszer ilyen helyzetbe kerulni.

Szepen kezdj magadon dolgozni, az elso lecket megkaptad: mindent csak azutan ertekelunk igazan, hogy elvesztettuk. Ez jo kiindulasi alap, hogy felhagyj az ostoba viselkedessel. Az exedet pedig hagyd szepen beken, hagyj elje vegre az eletet nyugodtan masfel ev hiszti utan, te pedig dolgozz azon hogy majd egyszer valakinek igazi, felnott parja lehess, anelkul hogy fenyegned kelljen ot szakitassal meg hisztikkel.

2016. máj. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, nem tudom mennyi idős vagy, de ez nagyon éretlen viselkedés. Nem bántásból írom, de szerintem a volt párod már komoly kapcsolatot szeretne. Ez alatt arra gondolok, hogy belátható időn belül családot szeretne. (esetleg házasság+gyerekek) De sajnos egy ilyen lányra nem lehet alapozni. Se komoly kapcsolatot, se családot. Valószínűleg szeret téged, de betelt nála az a bizonyos pohár. És nem köteles elviselnie a hisztijeid. Még akkor sem, ha szeret. (Ez már ő is mondta neked, igaz nem ezekkel a szavakkal.) Találhat egy olyan nőt, aki megbecsüli őt és vele már komolyabb felnőttesebb dolgokban lehet gondolkodni. Mert hisz mi egy párkapcsolat lényege?! Ha nem az, hogy ha úgy alakulnak a dolgok, akkor család legyenek. Igen, most jössz rá, hogy ő nem is rossz parti. Csak már késő van, mert eljátszottad a bizalmát. Szerintem, te már nem is szeretted őt annyira, mert akkor gondoltál volna arra, ami most be is következett. Hogy ő nem a játékszered, vagy csak egy ember, akivel szórakozhatsz, ha unatkozol. Mert valószínűleg banális dolgokon vitatkoztál vele. Ezek a feltételek, amiket szabott úgymond feléd, az meg már azt jelenti, hogy komolyodj meg gondolkozz és élj felnőttként. (Ha már együtt éltek is, és nem csak rózsaszín minden. Vannak pénzügyi dolgok, és mindig az jön ami még nem volt. Annak meg nincs értelme a részéről, hogy ő tartson el téged is meg a gyermeketek is. És milyen példát látna az anyja részéről? Ezeken kellene gondolkodnod.) Ha már párkapcsolatod van és külön élsz. Lehetséges, hogy nem így van. De én így gondolom. Szerintem meg azért is beszélgetett veled, hogy egyáltalán leszűrje, hogy most mi van veled. (Mit tervezel magaddal.) De írtad, hogy ez már két hete tart, akkor valószínű, hogy csak időhúzás. Ez a se veled se nélküled. Gondolkodik, de a fent leírt dolgok miatt, szerintem tovább fog állni. Vagy ha kompromisszumot köttök, akkor se fog sokáig tartani, mert nem egyformán gondolkodtok. Nem egy a célotok. Ő most próbál elengedni. Ezért is tart tőled testileg is távolságot. (Ezt jelentené amúgy is a szakítás.) Csak most van a se veled se nélküled érzelem. Az, hogy van munkád, őt meg nem ingatja meg. Mert attól függetlenül ugyan az a hisztis lány vagy. Az, hogy közös képetek még kint van, valószínűleg majd valamelyikőtök leveszi, aztán követi a másik. Lehet hogy már te fogod lecserélni. Ezt a srácot nagyon bántja, hogy ilyen vagy. Túl korán szerethetett beléd, még mielőtt kiismert volna. Én is így voltam a párommal. Ott ő volt ilyen. Mire megmondtam neki, hogy én tisztelem magam annyira, hogy akkor ennek legyen vége, ha ő csak erre használ. Utána mi is beszéltünk, de végleg pontot tettem a végére. Utána már bármit lehazudhatott az égről, hogy így úgy változni fog.. kétszer nem követi el az ember ugyan azt a hibát. Semmi sem biztosíték arra, hogy nem fogja ugyan azt tenni.


A kérdésedre válaszolva: szerintem ennek vége. Fogadd el, ezt elrontottad. A srác egy komolyabb érettebb gondolkodású lányt érdemel. Te csak az idegeivel játszottál. (Ezáltal vele is. Már rájött, hogy csak egy zsák volt, amin levezethetted a hisztijeid.)


25L

2016. máj. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megérdemelted, a következő kapcsolatban talán nem leszel hüyepitsa.

A srác meg b.r.om, amiért eddig szívatta magát, de ideje volt felébrednie, remélem, talál egy normális leányzót.

2016. máj. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!