Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Távkapcsolatban szakítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban szakítani?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a telefon lenne a legegyszerűbb, de nincs szívem megtenni. Nagyon sokat köszönhetek neki, jó volt a kapcsolatunk (úgyahogy még most is jó), de nincs értelme folytatni. Lehet, hogy tudnánk kompromisszumot kötni, de túl nagy árat kellene fizetni mindkettőnknek. Azonkívül szeretnék valamit kérdezni, amit személyesen illene, nem halok bele, ha nem kérdezem meg, csak érdekel (a kapcsolaton nem változtat semmit, csak kíváncsi vagyok). Amiért szakítani akarok, azt megértené, sőt valószínűleg ő is így gondolja, tehát egy "sima" szakítás lenne, de annyira nem akarom megtenni telefonon, Skype-on, vagy akármi béna, gyáva módon.


Személyesen semmiképpen nem úgy lenne, hogy ő utazna, a következő alkalomkor úgyis én mennék. Nagyjából az időpont is megvan, addig gondolkodhatok még. Bár nem látok esélyt arra, hogy meg tudjuk oldani a dolgot.


Ti várnátok még pár hetet, hogy személyesen tehessétek meg, vagy telefonon itt és most?


2016. nov. 1. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Amikor ilyen helyzetben voltam, akkor elmentem személyesen. Semmiképpen sem szakítanék telefonon. Pláne nem akkor, ha egyébként sokat jelentett nekem az illető és tisztelem.
2016. nov. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Velem facebook-on szakított volt barátnőm, nem akart se telefonban, se személyesen. Ezúton üdvözlöm ha olvassa 😁
2016. nov. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. (Igen, bocsi a facebookot kifelejtettem.) Aki privátot írt, a segítségét nagyon szépen köszönöm, de bocsi, a kérdésekre nem fogok válaszolni. Az a kettőnk dolga.
2016. nov. 1. 15:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is személyesen mondd el neki. Úgy korrekt, főleg, ha ő is érteni fogja az okokat.

A telefonos, netes szakítás mindig keserű szájízt hagy.

2016. nov. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Attol fugg, mekkora a tav. Hacsak fel kene ulni a vonatra, es aztan 3 ora mulva johetsz haza, akkor inkabb szemelyesen. Ha ket atszallasos repulout valaszt el, akkor inkabb skyepon.
2016. nov. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tényleg, mekkora a távolság?
2016. nov. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Személyesen mindenképpen!
2016. nov. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!