Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor érdemes a múltat elenged...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor érdemes a múltat elengedni végleg?

Figyelt kérdés

Most 20eves vagyok.kb 4eve volt egy lány,akivel találkozgattam.Akkor mé félénk voltam,inkabb csak a szám volt nagy.

Vissza gondolva szerelmes volt belém.meg tetszettem is neki,ez akkor is lejött,de én mégsem léptem..Aztán egyszer csak pasija lett..össze is vesztem vele..Aztán 2 éve én írtam neki,hogy miujsag stb..

Beszelgettunk egy darabig aztán nem írt vissza meg pasija is volt még mindig aztán inkább hagytam..

Azóta nem beszéltünk..nem keresett..par napja eszembejutott,vele álmodtam...

Gondolkodtam,hogy írok neki de nem tudom hogy jó ötlet-e..Én külföldön vagyok,szoval találkozni maximum decemberben tudnék vele..

Rosz érzés hogy csak így elfelejtett azután a sok idő után..én voltam a hülye akkoriban,tudom.

Hagyjam inkább az egészet?

Ti mit tennének?


2016. nov. 2. 03:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek a hagyjamok, komolyan mar, mit kell tojni? Ha meg tetszik kersed meg, mer am az is lehet hogy mar reg megvaltozott. Velem is volt ilyen hogy felenk voltam majd evek multan folkerestem es realizaltam hogy soha nem kene nekem. Lehet te jobban jarsz kitudja.
2016. nov. 2. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En a helyedben hagynam. Egyreszt kulfoldon vagy, tehat nem tudnatok gyakran talalkozni. Masreszt neki valszeg van vkije, akkor minek furakodsz oda, ha amugy is ugy gondolod, h keveset tudnatok talalkozni. Csak neki okoznal rosszat, ha felkavarod a regi erzeseket. Inkabb lepjel tovabb.
2016. nov. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha van valakije szerintem hagyd. Ha nincs senkije akkor írj neki aztán kiderül mi a heyzet
2016. nov. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1 próbát megér
2016. nov. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!