Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elküldjem neki a képet és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elküldjem neki a képet és beszéljek vele vagy egyik sem?

Figyelt kérdés

Pár napja írta, hogy nem küldeném el neki azt a képet ami skype-on volt a profilképem, mert csak kicsiben látja viszont szerinte menő és nagyon tetszik neki. De azt is megtudtam, hogy azért jutott eszébe, mert vkivel ott chatel nem csak otthon de még a munkahelyén is rendszeresen. Elárulta magát. Nem Én vagyok ez a személy mert se skype-on nincs már, és nem is ott beszélünk. A húgai sem lehetnek, a főnöke se mert vele pedig facen beszél, így olyasvalaki lehet aki nagyon fontos neki. Így viszont nem tudom elküldjem-e a képet és beszéljek -e vele mert velem még csak találkozni sem akar.

Annyit tudni kell,hogy Én úgy döntöttem elengedem amit neki is megmondtam viszont nem akart elengedni. De semmi sem változott.



2016. nov. 5. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Éés akkor ezt most magyarul és érthetően.
2016. nov. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem.
2016. nov. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

En ugy dontottem, elolvasom, csakis fontos valaki lehet. Olyasvalaki, aki skype-on beszel vele. Nem tudom kitol tudta meg. Elarulta magat.


Felnott ember vagy, tudd mar erthetoen mas emberek ele tarni a mondanivalodat, legyszives!

2016. nov. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbálom tagolni magamban az olvasottakat, de ez a fogalmazás meghaladja a szövegértő képességem!
2016. nov. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se sikerült megfejtenem mit akarsz mondani...
2016. nov. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elso harom helyes megfejto megkapja a profilkepet ajandekba!
2016. nov. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát ez kegyetlen.. Tulajdonképpen csak a lényeg maradt le hogy mégis ki a búbánatról van szó. Kik a résztvevők

Repeat pls

2016. nov. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

*érdekes, hogy senki nem érti mit akar szegény kérdező :)

kicsit tényleg nehézkes a fogalmazás,de attól még simán ki lehet venni miről van szó*


szerintem küldd el nyugodtan a képet

beszélni nem muszáj vele, ha akarsz válthattok pár szót

de semmiképp ne engedj a szakításból

2016. nov. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!