Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez most így mi?! Fog még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most így mi?! Fog még keresni? (Hosszú)

Figyelt kérdés

Nos, hat hete szakított velem az exem, igen nehezen jöttünk össze, sokáig se veled se nélküled kapcsolat volt, majd aztán komoly kapcsolat is lett belőle. Ez az egész ígx egy évig tartott. Maradjunk barátok, fontos vagyok neki elválás, majd másnap már az exlvel volt állítása szerint csak barátok.. aztán kiderült, hogy mégse, de exem ezt nem vállalja. Engem le us tiltott mindenhonnan, mert számon kértem, hogy miért hazudik a szemembe, rendes szakító indok sem colt, többször rákérdeztem, hogy a szóban forgó hölgyike e az ok, de mindig nem és felháborodás volt a válasz. A csaj persze mindent a csávóval posztol... A minap drága exem megkeresett, hogy találkozzunk, látni akar és, hogy a másikkal vége.. egész este azt hajtogatta, hogy nem tudom miért volt vele, de találkozzunk és elmondja.. én akkor épp erre nem értem rá, de reggel már a csaj vele posztolt, úgy, hogy ugye örökre vége... ez is számon lett rajta kérve és most is azt hajtogatja, hogy én semmit nem tudok és ez nem telefontéma.. miért mlndogatja ezt? Tényleg van valami vagy mit akar? Ha ő kell neki miért nem mondja ezt és zár le végleg???

20l 25f



2016. nov. 7. 20:42
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Egyébként azóta nem találkoztunk, nem is reagált szinte soha az üzeneteimre. Sosem kértem újrakezdést csak normális lezárást, mert szerintem ez mindebkinek járna...
2016. nov. 7. 20:45
 2/12 A kérdező kommentje:
Mármint a szakíás óta... ugye az elválás a fontos vagy volt, majd még aznap este felhívott, hogy inkább elenged, mert nekem jobb lesz úgy, ne beszéljünk.. és utána másnap az ex.. elég egyértelmű, mégis mondja ezt a dumát, de közben le se szar és tudja úgysem hagyom amég el nem mondja mi van.. simán mondhatná hogy vele vagyok hagyjál már, mégse teszi, csak te ezt nem érted duma.. miért????
2016. nov. 7. 20:48
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nokent nem ertem, hogy hozzad hasonlo notarsaim, miert allnak meg egyaltalan szoba olyan fazonokkal, akik a szaros gatyajukat tobbre tartjak mint az adott holgyet, es miert erdekli oket az az ujabb adag hazugsag, ami meg kiomolhet az ur szajabol... a faszi semmit nem akar. Csak egy kis donteskeptelen ide-oda csuszkalo csuszomaszo, akinek a vilag valoszinuleg onmagabol, a farkabol, a farka tetejebol es az o hulyesegein gondolkodo nokbol all.
2016. nov. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Üríteni tökéletes vagy neki!

Szedd össze magad és keress egy rendeset!

2016. nov. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Visszamenni nem akarok hozzá, csak szeretném elküldeni.. ő volt az első, de már eljutottam a pontra, hogy elhiszem ennél csak jobbat kaphatok
2016. nov. 7. 21:06
 6/12 A kérdező kommentje:
A kérdés inkább csak annyi, hogy lesz e rá alkalmam..
2016. nov. 7. 21:06
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szakitottatok. Mihez kell meg alkalom? Tiltsd le a picsbe, aztan irany elore.
2016. nov. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Fish1 ***** válasza:
100%

Szerintem ezen ne kattogj. Ez a "te nem érted ezt" egy lealacsonyító és hárító kifogás.

Semmit nem akar a csávó, szerinted mennyire voltak komolyak a szándékai veled, ha másnap az exével villogott már? És mennyire komoly a szándéka az exével, ha összevesznek és egyből hozzád rohanna? Csapong ide-oda, azt se tudja mit akar, de szerelem egész biztos nincs a részéről egyikőtök irányában sem.

2016. nov. 8. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Fish1-nek igaza van!


Amúgy ne is várd, hogy elmondja az igazat, mert úgyse fogja. Ő is olyan, aki még azt is tagadná és kimagyarázná, ha épp rányitnál amint épp keféli a csajt. Nem fog odaállni eléd és azt mondani, hogy egy rohadt féreg aki csak kihasznál.

2016. nov. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szakításunk óta semmi kapcsolat nincs köztünk csupán annyit szeretnék, hogy elmondja igen őt választom vele vagyok boldog, vagy akkor azt monja h azért voltam veled gerinctelen, mert ebnyit értél nekem vagy bármi. De ez a folyamatos nem tudod miről van szó cimű műsor.. Minek kell ez ha nem akar semmit?!
2016. nov. 8. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!