Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lelki okok miatt vagyok beteg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelki okok miatt vagyok beteg?

Figyelt kérdés

Szakított velem "életem szerelme", legalábbis azt hittem Ő az... De az utóbbi hónapokban sok minden megváltozott, nem volt már olyan jó, mint rég. Épp ezért elengedtem, hiába próbálkozom ha őt már nem érdekli.

Kapcsolatunk közben is volt olyan hogy megbetegedtem ha összevesztünk, általában az volt a jellemző hogy napokig nem állt szóba velem, ilyenkor mindig begyulladt a mandulám és a torkom vagy elment a hangom (gondolom amiatt hogy nem hallgatott meg).

Most már hetek óta nem beszélünk és 3 héten belül 2x gyulladt be a torkom/mandulám. Most is itt fekszem lázasan és tudom, hogy miatta van(vagyis a szomorúság miatt) és csak ő tudna segíteni. Placebó...


Szóval hogy keveredjek ki ebből, ha tudom hogy már nem érdeklem? Eddig a remény éltetett, de ahogy lemondtam róla csak rosszabb lett.


2016. nov. 14. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik gyógyszert, elárulom ugyanarra a problémára van többféle gyógyszer, sőt néha kell is váltani. Lehet a következő kapcsolatodnál nem is fognak megjelenni mellékhatások. Önbizalmadat erősitsd.
2016. nov. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi..
2016. nov. 14. 10:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen így van, ugyanúgy ahogy bizonyos daganatok is előjöhetnek és lehetnek lelki eredetűek.
2016. nov. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van de nálam a szakítás miatti stressz okozta az extrém magas vérnyomást.

Inkább próbálj mással foglalkozni s cserélgetni, próbálgatni dokiddal a gyógyszereket.

kitartást :)

2016. nov. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. nov. 16. 15:28
 6/6 Szakmayer válasza:
A lelki okokra való hivatkozás a mai magyar társadalmi, paraszt vakítás. Gondolj bele, hány embernek van lelki problémája. Ilyenkor mindenkinek gyulladás lép fel a szervezetében. Az, hogy megvisel a szakítás az oké, de a gyulladásnak egész más oka van, csak a lelki állapotodra vetíted ki. Nálunk magyaroknál szinte minden betegség, ideg vagy lelki alapon van.
2016. nov. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!