Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van kiút a kapcsolat és szociális fóbiából?

Figyelt kérdés
30 éves, depressziós, lelki sérült pasi vagyok. 6 éve volt egy nagy csalódásom, szörnyen a földig alázott, ami után elkezdtem teljesen leépíteni a kapcsolataimat. Senki nem látta, hogy szarul vagyok, vagy, csak senki nem akarta látni és úgy voltam vele, hogy nem kellenek üres kapcsolatok és a végére, gyakorlatilag csont egyedül maradtam 30 éves koromra. Nincsenek barátaim, barátnőm, ha nagy ritkán társaságban vagyok, szorongok, feszélyezve érzem magam. Új kapcsolatot gyakorlatilag nem tudok kialakítani. Szeretnék barátnőt, barátokat, kapcsolatokat, de egyszerűen nem megy. Van kiút ebből?

2014. szept. 15. 15:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Amíg nem vagy képes rájönni, hogy te is egy értékes ember vagy, és nem tudod megszeretni magad, a körülötted lévő embereket, addig nem igen fogsz tudni előrébb jutni.


Egyébként van kiút. Minden problémát meg lehet oldani. Az, hogy egy 6 évvel ezelőtti dolog juttatott idáig pedig csak arról tesz tanubizonyságot, hogy nagyon gyenge voltál/vagy. Elsősorban magadat kellene megerősítened.


Tűzz ki célokat magad elé.Először magaddal kapcsolatosakat.(munka,sport,hobbi,önszeretet,önbizalom magad felé). Aztán tudsz elkezdeni mások felé is nyitni. Egy biztos, ne másoktól várd, hogy általuk javulni fogsz, mert a döntés minden esetben a saját kezedben van.


Üdv.

2014. szept. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
A magyar lányokat elnézve nem nagyon van kiút ebből... Sajnos csak a bunkó pasiknak áll a világ!
2014. szept. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Igen, van kiút belöle. Csak ne add fel. Ismerkedj új emberekkel és próbálj meg bízni bennük. :)


#2: ezt meg kell cáfoljam!

2014. szept. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy azt érzem, hogy senki nincs, akinek rám lenne szüksége
2014. szept. 15. 16:39
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

"Igen, van kiút belöle. Csak ne add fel. Ismerkedj új emberekkel és próbálj meg bízni bennük. :)


#2: ezt meg kell cáfoljam!"


Akkor cáfold! Fejezd is be, amit elkezdtél!

2014. szept. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a 2-esnek igaza van,egyet kell értenem vele.Bárcsak ne így lenne... :)
2014. szept. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
#5: Mit kell ezen megcáfolni? Gondolom azért írta, mert ő maga nem bunkó és a barátnője is rendes. Az általánosítás viszont nem szép dolog.
2014. szept. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

"Mit kell ezen megcáfolni? Gondolom azért írta, mert ő maga nem bunkó és a barátnője is rendes. Az általánosítás viszont nem szép dolog."


A jóképű, sikeres pasikkal minden lány rendes...

2014. szept. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
#7 vagyok, a jóképű enyhe, a sikeres pedig erős túlzás rám nézve, mégis, nekem sem azok a tapasztalataim, mint a 2-es válaszolónak. Lehet, hogy csak nekem volt eddig szerencsém, bár szerintem közelebb áll az igazsághoz az, hogy akiknek rosszak a tapasztalataik, azok vagy rossz helyen keresgélnek, rossz társaságba járnak, vagy sokat adnak a külsőségekre, meg akarnak felelni és maguk helyett másokra hallgatnak. Csak annyit tudok tanácsolni, hogy aki semmibe se vesz, az után ne fuss, vedd észre inkább azt, aki téged is észrevesz. Akinek a pénz, csillogás kell, azok csak fussanak a bunkó emberek után, ha neki így jó, hát csinálja, majd koppan egyet és észreveszi magát. De emellet rengetegen vannak, akiknek a belső is számít.
2014. szept. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Barmikor irhatsz nekem,ha csevegni szeretnel,esetleg tanacsra van szükseged.Kicsit megkesve,de mindig valaszolok,mert sok dolgom van.Amugy hasonlo alapotban voltam evekkel ezelött,de mindig összeszedtem magam. Higyj Istenben,nezz vicces filmeket,hallgass latin zenet es probalj jokedvü emberek tarsasagaba keveredni.Nekem bevalt. :)
2014. szept. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!