Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon durva lelki sérültként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon durva lelki sérültként egy ideig jó lenne jegelni a párkapcsolatokat ugye?

Figyelt kérdés

olyan súlyos a helyzet, hogy már a szextől is befeszülök.

20/L



2015. márc. 8. 10:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi okozza ezt a helyzetet,vagy mi történt ?
2015. márc. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Menj el a lelki kórházba azonnal!
2015. márc. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

-Mik ezek a kulcsszavak ?


Mi a gondod ? Mitől sérültél meg ?



Amúgy kapcsolatot nem kellene szerintem keresned ha így látod magad, de ha nincs akkor egy igazi barátot keres előtte.

2015. márc. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen, először fel kell dolgozni a régebbi sérelmeket, túl kell lenni rajta.Ez kinek több, kinek kevesebb időbe telik.

Sok esetben nem orvosság egy új kapcsolat,és negatívan befolyásolhatja azt.Ha súlyos akkor érdemes szakemberhez fordulni.

2015. márc. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval! Először egy olyan barátot keress akivel meg tudod beszélni a sérülésedet és aki átsegít a nehéz időszakon. A szex az ráér, most bizonyára nem arra van szükséged!
2015. márc. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Remek mikor olyan szinten nincs beszédre készség és hajlandóság egy nőben, hogy a lelki problémáit nem a párjával beszéli meg, hanem vadidegenekkel közli, akik legtöbbje úgyis csak szakításra fog rábeszélni, tök mindegy milyen vagy mennyire működő az.


Helyes lányok, így kell ezt.

2015. márc. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nincs párom.
2015. márc. 8. 11:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Tán "zaklatott" valaki? Tán családtag? Ha gondolod írj privit!
2015. márc. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, nem érdemes erőltetni, én is voltam ilyen helyzetben, és nem éreztem jól magam a pasival igazán... Előbb túl kell lenned a gondokon. Akár pszichológust is felkereshetsz, ha nagyon súlyos!
2015. márc. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ja
2015. márc. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!