Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után 3 hónappal is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után 3 hónappal is vannak esték mikor elsírom magam ha eszembe jut az exem. Mennyi ideig normális ez? Nálatok hogy volt ez nagy szerelemnél?

Figyelt kérdés
2016. nov. 14. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Valaki mesélje már el nekem, milyen viszonzott szerelemben élni, mert fingom sincs több éve. Normálisnak nem mondható, de nem is beteges, ha mély nyomott hagyott benned, akkor mondhatni, hogy rendben van. De jobb lenne más dolgokra fókuszálnod, alakítanod az életedet, eljárni, hogy ne legyél egyedül.
2016. nov. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak, van hogy 15 év után is elsírom magam egyikük miatt.
2016. nov. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amig nem lesz egy uj szerelem kapcsolat vagy fellangolas addig nehez lesz de szepen lassan megoldodik minden.. en nekem fel ev kellett
2016. nov. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Így, az első évfordulóhoz közeledve nekem is nagyon gyakran eszembe jut... Közben pedig más lányokkal vagyok, nem lenne okom panaszra.
2016. nov. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kb. 2 hónap kellett, hogy túl legyek rajta. Több éves kapcsolat, együttélés, eljegyzés volt.

Rá 1,5 hónapra megismertem egy férfit, neki köszönhetem, hogy átlendültem azon a nehéz időszakon.

Nem volt köztünk semmi, de olyan támaszt nyújtott, hogy előtte soha senki. Nekem ő, akkor egy idegen ember kellett, hogy sikerüljön.

2016. nov. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én eg évig voltam ilyen állapotban. Másfél év volt túltenni magam rajta.
2016. nov. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!