Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Viszonzatlan szerelemnél ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan szerelemnél ez normális?

Figyelt kérdés
normális, hogy egy senkinek érzem magam, amiért én odáig vagyok érte, ő meg letolja a fejem? és egyszerűen nem tudom magam túltenni rajta, mikor kezdeném elfelejteni, vagy látom, vagy vele álmodok, és nem bírom már.
2013. febr. 7. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
nem kell szerelmesnek lenni. ennyi.
2013. febr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez csak azért van, mert ilyeneket írsz, ezen töröd magad


ha tényleg elfelejtetted volna, akkor nem merülne fel, de igazából nem felejtetted el egyáltalán


hány éves vagy? egyáltalán fiú vagy vagy lány?

2013. febr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Önbecsülés bejelzett. Tudod, hogy több vagy ennél h olyanok után fuss akik nem foglalkoznak veled, de ennek ellenére mégis megteszed, nyilván nem jó érzés. De ez természetes, és emberi dolog.
2013. febr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

első: könnyű azt mondani...

16 éves vagyok, és lány.

2013. febr. 7. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!