Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha a barátom szakított velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom szakított velem, normális, hogy keresi a testi kontaktust? Mit akar ezzel? 25/L

Figyelt kérdés

2 hónapja szakítottunk, én elfogadtam, hogy rendben, akkor vége. Egy csoportba járunk, így viszonylag gyakran látjuk egymást, ezért muszáj fenntartani valamennyire a jó viszonyt. Nálam ez kimerül abban, hogy kedves vagyok vele, beszélünk, esetleg viccelődünk is. Ez az elején persze nem ment, de most már úgy érzem "túlvagyok"rajta. Ő viszont az utóbbi időben ölelget, ha úgy tartja kedve, múltkor a névnapomon odajött, végigsimította a karom, úgy köszöntött fel. Nem értem, hogy ha ő szakított, miért viselkedik így velem, miért próbál ennyire közel lenni hozzám. Vagy ez már csak baráti? Néha úgy érzem, figyel is, és produkálja magát, hogy rá figyeljek.

De olyan lépést nem tesz, mint aki újra akarná kezdeni..


2016. nov. 5. 07:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ujra akarja kezdeni, csak szexelni akar, amikor rajon. De ujra osszejonni nem akar, csak hianyzik neki a megszokott lyuk. Bocs a vulgaris kifejezesert, de ez van.
2016. nov. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az első válaszolóval.. De ha gondolod kérdezz rá nála.
2016. nov. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak dugni akar.
2016. nov. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Bence_ ***** válasza:
100%
Kötöttség nélküli szex kapcsolat.
2016. nov. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszolóval értek egyet én is.
2016. nov. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is elsővel értel egyet ! ;)
2016. nov. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
hát ha nem is dugni de simán ketyinteni!!!!
2016. nov. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem a megszokott lyuk hianyzik neki, hanem annyira jo volt veled a szex, hogy ha lelkileg vagy mentalisan nem is volt 100%-os a kapcsolat, a szexualis vonzalmad alol nem tud kibujni ;)
2016. dec. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocsi de olyan mint egy lyuk körül vonyító farkas, ha akar had mehessen be rajta meg a riválisoknak is mutatja a határvonalakat.
2016. dec. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
persze.... tudja h szereted azaz tudja h te sima ügy vagy... bocsi de velem is ez volt...
2016. dec. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!