Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha egy ferfinak van felesege,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ferfinak van felesege, akit szeret, es elvileg rendszeres a szexualis eletuk is, akkor miert kell neki egy bizonyos masik no? Barkit megkaphatna egy kis szexre, mert nagyon jokepu, vonzo ferfi?

Figyelt kérdés

Egy evig voltunk egyutt, amikor elmondta, h csaladja van es naluk nem elfogadott dolog a valas, ill.szereti is a feleseget. En megmondtam neki, hogy nem akarok szereto lenni..Fel eve nem hagy beken, nap mint nap keres, sokszor szemelyesen, de sose allok vele szoba. Biztos talal(na) maganak nem is egy not, aki a szeretoje lenne, mert nagyon vonzo ferfi, megis utanam rohangal. Miert? Azt allitja szeret, de ha szeretne vagy szeretett volna, nem tette volna velem ezt.. Ez valami birtoklasi vagy?

Meg nem teljesen tettem tul magam a dolgon, es igy hogy lepten nyomon bele botlok sokkal nehezebb.. :(



2016. nov. 17. 08:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Az én álláspontom szerint a megcsalás annak a jele, hogy nem szeretem MÁR a meglévőt eléggé, viszont a másikat MÉG nem tudom biztosan magaménak mondani.

Így ezért sunyiskodok kicsit, hátha valamelyik oldalra elbillen a mérleg nyelve de addig is kapok innen is-onnan is.

Aki szerelmes, szereti, tiszteli a másikat annak a legnagyobb krízisben sem fog eszébe jutni megcsalni a párját. (hosszú év után a szerelem elmúlik, de a szeretet, tisztelet jó esetben megmarad).

Ezek csak kifogások, téged gondolom meg azért fűz, mert nem egy vadidegen nő vagy neki, már valamennyire bejáratott terep.

Szóval nem kell nagyon sokat törnie magát, hogy mmegkaphasson, hsizen 1 évig "együtt" voltatok.

2016. nov. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
"Egy evig voltunk egyutt, amikor elmondta, h csaladja van es naluk nem elfogadott dolog a valas, ill.szereti is a feleseget." Akármilyen vonzo is nem talál másik annyira naiv lánykát mint te. Téged meg nagyon nem értelek. Ha nem akarsz szeretö lenni miért nem küldöd el a francba?
2016. nov. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

"Ez valami birtoklasi vágy?" - nem. Ez szimplán d*gási vágy...


A többi csak körítés, duma, nem érdemes több szót fecsérelni az egészre.

2016. nov. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

"Barkit megkaphatna egy kis szexre, mert nagyon jokepu, vonzo ferfi"

Kivéve téged, mert már nem állsz szóba vele. Ha nem "dobtad" volna már rég magától rád unt volna és keresett volna egy újabb szeretőt.

De amit nem lehet az mindig kell.

2016. nov. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Nem allok vele szoba fel eve.. Egyaltalan..

Naluk nincs valas, nem megengedett, de szereti is a feleseget. En pedig nem tudnek azzal a tudattal elni, h miattam ment tonkre egy csalad.

Nagyon sok no odavan erte, errol tudok is, es talan vannak is szeretoi.

2016. nov. 17. 09:03
 6/23 A kérdező kommentje:

Es ez az egy ev nem csak d*gas volt.. Randiztunk, filmeztunk, egyutt aludtunk. Nagyon sok programot csinaltunk egyutt. Mint egy normalis parkapcsolatban..Ezert nem sejtettem semmit, es fogalmam sincs, h otthon hogyan szamolt el az idejevel..

Es o ezt akarná folytatni..

2016. nov. 17. 09:11
 7/23 anonim ***** válasza:
22%
És te egy év alatt nem jöttél rá,hogy nős?? Bocsi,de nagyon buta lehetsz...
2016. nov. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Egy év alatt hogy a fenében nem lehet észrevenni valakiről, hogy családja van? Nem mentetek hétvégén soha sehová? Vagy ünnepekkor, szabadnapokon? Egyszer sem hívta fel a felesége, hogy vigyen haza egy kiló kenyeret? Vagy a gyerekei, hogy elmeséljék, mi volt a suliban?
2016. nov. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem sajnos.. Nyaralni is voltunk egyutt.. A felesege soha nem hivogatta. Nem volt miert gyanitanom, h nos.
2016. nov. 17. 09:18
 10/23 A kérdező kommentje:
Pici gyerekei vannak.. Ovis, bolcsis koruak.
2016. nov. 17. 09:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!