Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az gonoszság ha megnyugtat az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gonoszság ha megnyugtat az hogy masnak a szakitás utáni nyomorárol olvasgatok?

Figyelt kérdés
Csalódtam a ferfiakban a kapcsolatokban az emberekben. Egy dolog van ami vigasztal az meg az h azt olvasom vagy hallgatom h masoknak is ugyan olyan elcseszettek a kapcsolatai. Ettol gonosz vagyok? Visszakapom az elettol azt h ezeket nezegetem? Voltatok mar ti is igy?
2016. nov. 18. 01:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Sok férfinak még csaj sincs akibe csalódjon... szóval ne panaszkodj.
2016. nov. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
53%
Szerintem nem az. Amikor szakitas szelen alltam, akkor en is inkabb abban leltem "oromomet", ha masoknak is hasonlo problemaja volt, nem szerettem, ha kiegyensulyozott, boldog parokkal beszeltem, ugy ereztem,nem ertenek meg. Ilyenkor az ember kapaszkodik ezekbe,de ennek el kell mulnia elobb vagy utobb, ahogy kezdesz kijonni az "onsajnalatbol", es meglatod ujra az elet jo oldalat, amikor mar nem fajnak annyira ezek a dolgok. Akkor van baj, ha ez az allapot regota tart, es allando, de atmenetileg belefer.
2016. nov. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ez is csak megjobban vigasztal.
2016. nov. 18. 01:27
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nem gonoszság, engem is meg szokott valamennyire nyugtatni, hogy nem egyedül vagyok a társkeresési nehézségeimmel, vagy a hozzám hasonló sorstársaim is ugyan azt tapasztalják, amiket én.
2016. nov. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha csak atmeneti akkor nem,de ha hosszu ideje ezzel vigasztalod magad,akar evek ota akkor beteges kicsit mar es befasult.
2016. nov. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem evek ota csak par napja :(
2016. nov. 18. 01:52
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem gonoszság és igen, visszakapod. Most mi olvasgatunk a te nyomorodról ;). Igen van így más is, az ember társat keres a gyászban. Nyugi, el fog múlni.

30/f

2016. nov. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 BlackSword ***** válasza:
Mitől lesz neked jobb, hogy másoknak is rossz???
2016. nov. 18. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem gonoszsag! Hosszutavon depresszionak tunik, de atmenetileg ok. Egy kapcsolat vege olyan, mint a gyasz. A gyasznak megvannak a fazisai. Ez nem olyan "gaztett", amit visszakapsz a sorstol vagy Istentol. Na jo, az egyik elottem szolonak igaza van, olyan formaban visszakapod, hogy mi is olvassuk a tiedet :)

Nem arro, van szo szerintem (bar nem ismerlek), hogy oromkodsz a mas nyomoran, hanem arrol, hogy azzal vigasztalodsz, hogy vannak sorstarsaid, nem csak te vagy ilyen "nyomorult" (nem vagy az, de biztos ezt erzed). Egy ideig siman belefer, gyaszolj csak! Irj naplot, bolgot, panaszkodd ki magad, es ha itt az ideje, lepj tovabb!

2016. nov. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem pár hónapig belefér. Engem is roppant mód vigasztalt és boldoggá tett mások elb.szott élete miután szakítottak velem. Utána egyszer csak elmúlt ez a kis káröröm és még szingliként is tudtam aranyosnak látni boldog párokat.
2016. nov. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!