Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon bosszantó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon bosszantó dolog történt.

Figyelt kérdés

Nos a következő a helyzet. Tegnap elmentünk partizni kb 10-en és ott volt egy új cserediák lány akivel beszélgettem. Semmi nem történt, annyi volt hogy elkértem a Facebookját. Volt ott egy másik csaj is, akit mindenki elkerül az osztályban.


Reggel mikor ébredek, furcsa üzeneteket kaptam a "cserediák barátjától" miszerint szálljak le a csajról, nagyon idegesítő volt a viselkedésem vele szembe és b@sszam meg magam. Kb ilyenek.


Hát ezt érdekesnek találtam, ráírtam a cserediák csajra, és kiderült hogy nincs is pasija. Kiderítettük hogy az a csaj csinálta az egészet akit mindenki elkerül. Létrehozott egy hamis profilt és úgy írta az üzeneteket. Rájöttünk, de nem adtam még a tudatára. Nagyon bosszant a dolog és szeretném szembesíteni. Oké, őszintén szólva jól arcon csapnám de tudom hogy egy lánnyal így nem bánunk, akármennyire is gonosz a csaj. Mit tegyek? Nem akarom annyiban hagyni. Egyetemi dolog. A cserediák, a gonosz csaj és én egy osztályban vagyunk. 22 / F



#gonoszság #cserediák #egyetemi dolog
2015. szept. 17. 10:25
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

féltékeny? leszbikus? vagy csak irigy?

válaszoltál az üzenetekre?

szerintem csapdába kéne csalnotok...


22F

2015. szept. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg egyáltalán ne foglalkozz vele.

Minek? Majd ha komolyabb galibát csinál, esetleg, de addig tenni kell rá szerintem.

2015. szept. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, előszőr úgy voltam vele, de nagyon kellemetlen helyzetbe hozott engem is, és a cserediák csajt is. Nem akarom annyiban hagyni.
2015. szept. 17. 10:41
 4/10 anonim ***** válasza:
Csinálj kamu profilt, jelöld be ismerősnek, beszélgess vele, nyomulj rá.
2015. szept. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

amúgy szerinted megéri a rááldozott idő???


van a cserediák csaj akire hajtasz és ezt az időt ráfordíthatnád...te inkább olyanra akarod aki be akart kavarni és mindenki kerül...


inkább arra szánd az idődet aki megérdemli...

2015. szept. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem, több embert is megkérdeztem és ők is azt mondták hogy hagyjam rá. Ne menjek bele a játékába. El kell kerülni az ilyen embereket.
2015. szept. 17. 11:13
 7/10 anonim ***** válasza:
21%
dugd meg mindkettőt
2015. szept. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ha rahagyod, es nem foglalkozol vele, akkor csak azt erosited meg a csajban, hogy barmikor meglephet egy ilyen huzast, mert senki nem fogja kerdore vonni - ergo kovetkezmeny nelkul kavarhat barkinel.


En eleallnek es megmondanam neki, hogy tudok a gusztustalan huzasarol.. nehogy azt higyje, szorakozhat veled.

2015. szept. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az élet annyira rövid ahhoz, hogy hülyeségekkel foglalkozzunk. inkább hajts rá a cserediákra:)
2015. szept. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8Asnak igaza van. De nem hiszem el tenyleg van ilyen?
2015. szept. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!