Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi tévö legyek, beszéljek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévö legyek, beszéljek vele?

Figyelt kérdés
Közel fél éve vége a két éves párkapcsolatomnak. Két év alatt kétszer is volt mosolyszunet néhány hétig. Az elsö szakitást a barátaim tanácsolták,(ugyanis Ö nem ledvelte s társaságom)ezután egy közös kulföldi munka hozott össze ujra,(egyutt is laktunk honapokig)másodszor pedig nem tudtam.elviselni hogy Ö többet keres,majd ismét néhány héttel késöbb,miután gondolkodtam,mondhatni 'visszasirtam magam'. Végsönek hitt szakitást az egyre kevésbé kellemes szex befolyásolt leginkább a sok viszály mellett,illetve az anyós behatása ellehetetlenitett minket. Több mint fél év telt el,eddig nem hiányzott,nem gondoltam rá(tul gyakran),mégis mostanában vele álmodok majdnem minden nap,és egyre többször jön szóba a magánéletben. Nem váltunk el tul jó viszonyban,ugy voltam vele már ebböl nem lezz semmi,minek tovább szenvedni. Barátaimról lemondtam a második szakitás után,hogy csak a hölgyre koncentráljak teljes mértékben,a kapcsolatunkat fejlesszem.A magányosság hozta elö az Ö hiányát(itt a lekopott barátokra gondolok), vagy a közös álmok intenzitása mást is jelentjet? Elég nehezen ismerkedem,és engem is nehéz elviselni hosszu távon(igy az uj barátok szerzésével is gondba vagyok).

2016. nov. 19. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Minek kene ezt a mukodeskeptelen semmit meg tovabb eroltetni? Ideje tovabblepni.
2016. nov. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de akkor aruld el kedves kommentelo hogy miert tunik fel ujra es ujra,en is a te velemenyeden lennek,de erdekel a miert miert miert
2016. nov. 19. 09:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért álmodsz vele sokat, mert most realizálódott benned belülről (vagy akár tudat alatt is), hogy egyedül maradtál. Ezt a hiányérzetet belülről a 'lélek" valahogy úgy érzékelteti, hogy ha itt lenne az a lány, mint egyedüli mentsvár, akkor minden a helyére jönne. És ez ezért kiütközik az álomban. De az álmoknak ma már szerintem nincs olyan szerepük, hogy teszem azt álmomban az első lányt a buszmegállóban megszólítottam, akkor holnap minden így fog történni...

De szerintem mással is kezdj elé ismerkedni, és akkor elmúlhatnak ezek az álmok.

2016. nov. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2016. nov. 19. 16:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Mi is legyen álmaid nőjével?


Biztosan nekünk kell ebben jó tanáccsal szolgálni?


Szerintem,ez inkább kettőtökre tartozik,s ha ti ketten úgy gondoljátok,hogy ideje ismét összegabalyodni,nos akkor látom szükségesnek felkeresni egy szakembert,aki segíthet a megoldásra váró esetleges kapcsolati hiányosságaitokat kipótolni.

2016. nov. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!