Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok hogy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok hogy mi tévő legyek. Járjak utána hogy igaz-e és beszéljek személyesen ezzel az illetővel ezekről a dolgokról amit állit?

Figyelt kérdés
58 éves nő vagyok és a neten megismerkedtem egy 48 éves férfivel akibe nagyon szerelmes vagyok és úgy érzem kölcsönös az érzés. 2 hónap ismeretség után megkérte a kezemet,eljegyeztük egymást. De az egyik közösségi oldalon egy ismeretlen személy megírta hogy több nőt átvert érzelmileg és anyagilag és hogy jelenleg is több társkeresőn keresgél. Nem igazán akarok ilyen pletykáknak felülni de az tény hogy a lakására 50ezer Ft hitel törlesztése van és elég nagy terveink vannak pl-ul,házasság,eladjuk a lakásainkat és veszünk egy közösset vagy kiadjuk az ő lakását. Szóval ezek mind nagyon merész tervek és most nem tudom hányadán álljak mert ettől az ismeretlen embertől több ilyen intő üzenet jött egyéb esteket is leírva azért kissé elbizonytalanodtam,mert volt köztük olyan értesülésem is hogy egy volt barátnője zaklatásért feljelentette 1x a rendőrségen,a másikat meg állitólag úgy épitette le magáról hogy a saját halálhírét elküldte neki smsbe és egyéb ilyen eseteket írt le az illető és hogy vigyázzak kivel állok össze.
2014. febr. 28. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez vagy igaz vagy nem. De két hónap után eljegyzés az szerintem túl gyors. Lehet utána kéne járni azért.
2014. febr. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 menta34 ***** válasza:

Az "illető" szerepét kellene tudni. Egyáltalán férfi vagy nő? hány éves? honnan ismeri? Aztán pedig jöhet az, hogy konkrétumokat kérj, amit te magad le tudsz ellenőrizni, pl: melyik társkeresőn milyen néven van fent, stb.


Azért szerintem ne add fel a reményt, még ha korábban nem is volt makulátlan vagy összeveszett nőkkel még simán elképzelhető hogy egymásban megtaláltátok aki kerestek. Persze az eljegyzés és vagyon összetolás szerintem is rossz ötlet 2 hónap után.

2014. febr. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
azt hiszem inkább utána járok a dolognak mert gondolom senki sem olyan hülye hogy valótlanságot állitson egy rendőrségi feljelentésről és viszont azt írta az illető hogy erről tud felmutatni írást és végül is ezzel kifejezte azt ,hogy kész arra, hogy találkozzon velem és beszéljünk.Azért elültette a bogarat a fülembe mert nekem meg viszont elég jó az anyagi helyzetem.
2014. febr. 28. 17:19
 4/4 anonim ***** válasza:
ne
2022. jan. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!