Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi változhatott ennyi idő alat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Janika87 kérdése:

Mi változhatott ennyi idő alat?

Figyelt kérdés
A párommal szeptember 10-én ismerkedtem meg utánna össze is jöttünk.1-2 hónapig heti rendszerességgel találkoztunk minden frankó volt úgy mondva összehangolódtunk. Neki jött egy munkahelyváltás amit tudtam és tudtam hogy kevesebbet fogunk találkozni. Jópár hétig nem találkoztunk és nekem nagyon hiányzott ez végett rá rá kérdeztem mikor találkozunk. Felelet nem volt csak azt mondta úgy érzi ezzel a szekállással megfolytom őt. Vita vitát szült. Visszább vettem a tempóból megállapodtunk ha szól akkor találkozunk. Már kezdet jól alakulni a helyzet normálisan beszélgettünk fb-n. A múlt hét hétfőn ezt írta "Ha esetleg újra olyan lenne mint az elején akkor újra el lehetne talán kezdeni a kapcsolatot. Tehát idő kell ennek az egésznek. " Most szombaton beszélgettünk akkor olyanokat mondott hogy "olyan mint az elején már nem lehet ez a dolog nálam szétcsúszott teljesen. Én nem tudok megint úgy gondolni erre az egészre hogy te meg én. Valahogy nem megy. " Amikor felvetettem hogy találkozzunk arra az volt a válasza hogy "Nekem nem lesz nehezemre azt mondani hogy nem akarok többet. " Ennyi a történet. Most csak vagyok és lesek hogy mi változott meg benne ennyi idő alatt?
2016. nov. 22. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Az, hogy rájött, hogy te két hónap után a párodnak hívod őt és még mindig nem koptál le, pedig hetek óta le se sz@r. :D
2016. nov. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
#1 kicsit drasztikusan fogalmazott de szerintem is igy van :D :/
2016. nov. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!