Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudok túllépni az exemen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok túllépni az exemen és nem is akarok, mert érzem, hogy ebben nem csak ennyi volt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt barátommal 2 hónapja szakítottunk, mert nagyon sokat veszekedtünk, illetve megalázóan beszéltem vele, aztán azt mondta elmúlt a szerelem, szakítani akar.


A sok vita ellenére hihetetlen volt a kapcsolatunk, hatalmas szerelem volt mindkettőnk részéről.

Tudom, biztos vagyok benne, hogy a mai napig szeret. Érzem, látom. Ő 3 hét után keresett buta kis indokkal, majd pedig nemrég én őt. Mind a kétszer egy hétig reggeltől estig beszélgettünk. Elmondta, hogy mióta nem vagyunk együtt, azóta depressziós, de nem tudja miért. Azon a héten, amikor beszéltünk, boldog volt. Mondta és láttam is.

Elmondtam neki, hogy találkoztam egy sráccal, ő meg kibukott és nagyon megharagudott rám, annak ellenére, hogy ő szakított. (megpróbáltam továbblépni, egy randi volt, de mindenkiben őt keresem.)


Azt mondta, nincs tisztában az érzéseivel már régóta... a viselkedése és a szavai teljesen ütik egymást. Nem akar velem lenni, közben mégis reggel az az első, hogy üzenetet kapok tőle, este meg az utolsó.


Vissza akarom kapni Őt. Nagyon szeretem. És tanultam a hibáimból, képes lennék érte változtatni.

Tudom, hogy szeret, de még magának sem vallja be... mit tegyek, hogy ráébresszem? Minek kell ahhoz történnie, hogy végre rájöjjön?


2016. nov. 6. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó ki se veled, se kapcsolatnak néz ki... aminek a végére mindketten mentálisan a padlón lesztek.
2016. nov. 7. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez miert a felnőtt parkapcsolatokba van kiirva?Mert a kerdes alapjan 16 evesek sem nagyon lehettek......
2016. nov. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ti mennyi idősek vagytok? Tiszta vicc ez a rinyálás de komolyan. Ha annyira szeretitek egymást akkor meg kell,és meg is lehet beszélni a dolgokat. Ha tudtok bízni még egymásban és megvan a szerelem is még köztetek akkor szerintem le kell ülni,meg kell beszélni,és helyre is lehet hozni. Mennyi időt voltatok együtt hogy olyan sokat veszekedtetek? együtt is éltetek? kissé zavaros a történet.
2016. nov. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es nem azért de ez nem feltétlenül kor kérdése am meg 30-40éveseknél is van olyan hogy se veled se nélküled ez felfogàs és hozzààllàs kérdése !Kérdező ha nincs tisztàban az érzéseivel akkor minek vàrsz rà még ha jàrtatok is !Én ultimàtumot adnék neki döntse el hogy mit akar veled vagy nélküled mert így csak tönkre teszitek egymàst idegileg !
2016. nov. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"akkor meg kell,és meg is lehet beszélni a dolgokat. Ha tudtok bízni még egymásban és megvan a szerelem is még köztetek akkor szerintem le kell ülni,meg kell beszélni,és helyre is lehet hozni." igen pont itt van a bibi.legalábbis a nők nagy többségénél de természetesen akinek nem inge ne vegye magára.de én pl majdnem mindig igy járok most utoljára is pont így tehát én bátran állithatom aki nem beszél róla azzal semmit az ég világon nem lehet megbeszélni.

Csak nálunk sajnos vagy nem sajnos ennél jóval nagyobb a probléma már mivel nem csak kettőnket érint tehát nem egy elcseszett tini szerelemről van szó...

2016. nov. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!